MMA PLClout MMAWalka Bomby z Pudzianowskim na Clout MMA 1 zagrożona? Niepokojące informacje!

Walka Bomby z Pudzianowskim na Clout MMA 1 zagrożona? Niepokojące informacje!

To jest niepokojąca informacja przed sobotnią galą Clout MMA 1, bowiem w karcie może dojść do kolejnej dużej zmiany. Jak się okazuje walka Pawła Bomby z Dominikiem Pudzianowskim jest mocno zagrożona. Pytanie czy w tej sytuacji freakowa organizacja ma zastępstwo dla Pudzianowskiego, który stoczy pierwszą walkę w freak fightach?

Bomba

Ostatni pojedynek Bomby spełnił oczekiwania i zapewnił wiele emocji. Skazywany na porażkę Paweł wygrał przez dyskwalifikację rywala w trzeciej rundzie. Paweł dominował w walce z Mateuszem Murańskim. Tym starciem ”Scarface” udowodnił, że drzemie w nim większy potencjał niż wszyscy myśleli po dwóch nieudanych walkach.

We wcześniejszych starciach Paweł Bomba przegrywał już w pierwszej rundzie przez nokaut z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem oraz Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem.

Wydaje się, że już w tym momencie Bomba ma kolejnych potencjalnych przeciwników w Clout MMA, bowiem wielu kibiców chciałoby zobaczyć jego zestawienie z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. W ostatnich dniach również nieprzychylnie o Pawle wypowiadał się Mariusz ”Super Mario” Sobczak, który liczy na taką walkę.

Bomba nie wystąpi w sobotę?

Nie można tego wykluczać. Już dobre parę dni temu Maja Staśko na twitterze informowała o sytuacji Pawła Bomby.

To jednak nie koniec, bo tym razem zamieściła tweeta z informacją, że jutro odbędzie się ważne spotkanie. Ma zapaść tam decyzja odnośnie jego udziału w Clout MMA, lub doprowadzenia do zakładu w celu dalszego odbywania kary.

Sąd Okręgowy w Elblągu: Sposób korzystania przez skazanego Pawła B. z przerwy został sprawdzony przez kuratora sądowego. Termin posiedzenia wyznaczono na 04.08. Sąd oceni, czy zachodzą przesłanki do odwołania przerwy. Może zatem być tak, że nie dojdzie do walki 5.08.

To oficjalna informacja od Tomasza Koronowskiego, rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Elblągu.

Dominik Pudzianowski stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Brat Mariusza Pudzianowskiego swoją pierwszą oficjalną walkę stoczył na gali WOTORE, gdzie pokazał się z efektownej strony i szybko zastopował rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis