MMA PLJan BłachowiczWalka Błachowicz vs Teixeira ponownie przełożona! Teraz na październik!

Walka Błachowicz vs Teixeira ponownie przełożona! Teraz na październik!

Walka o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz vs Glover Teixeira ponownie została przeniesiona! Teraz została walką wieczoru gali UFC 267, która odbędzie się dopiero w październiku.

Informację o przeniesieniu walki z udziałem Polaka podał portal AG Fight. O zmianie daty polsko-brazylijskiej walki donoszą już amerykańskie media.

Walka Błachowicz vs Teixeira ponownie przełożona! Teraz na październik!

Pierwotnie starcie o pas wagi półciężkiej między Błachowiczem a Teixeirą miało odbyć się 5 września na gali UFC 266. Później walkę przeniesiono na dzień 26 września, ale teraz opóźniono ją jeszcze bardziej.

Według najnowszych informacji starcie to odbędzie się 30 października na gali UFC 267, która zorganizowana zostanie na Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Na ten moment nie wiadomo dlaczego UFC ponownie przekłada walkę z udziałem Jana Błachowicza. Mamy jednak nadzieję, że teraz jest to już pewna data tej konfrontacji.

Zobacz także:

Bonusy po UFC on ESPN+ 48. Marcin Prachnio nagrodzony za nokaut! [WIDEO] Kto teraz?

Za nami gala UFC on ESPN+ 48 w Las Vegas. Zwyczajowo po gali przyznano oczywiście dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem wśród nagrodzonych znalazł się też Polak.

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala R3 Fighting Championship, na której to doszło do niecodziennych wydarzeń, mianowicie do bójki dwóch narożników, która przerodziła się w istny chaos!

Adrian Cios ostro o MMA VIP: Najman jest zwykłym pionkiem w tej federacji!

Adrian Cios nie pierwszy raz postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o organizacji MMA VIP. Przypomnijmy, że stoczył on tam dwa pojedynki. Pierwszy był o pas ”najlepszego trenera personalnego”.