MMA PLBoksWalka Adam Kownacki vs. Robert Helenius w Polsacie Sport!

Walka Adam Kownacki vs. Robert Helenius w Polsacie Sport!

Foto: NEW YORK, NEW YORK - JANUARY 26: Adam Kownacki poses after knocking out Gerald Washington in the second round during their heavyweight fight at the Barclays Center on January 26, 2019 in New York City. (Photo by Al Bello/Getty Images)

Już w najbliższy weekend Adam Kownacki (20-0, 15 KO) powróci do ringu, aby zmierzyć się z Robertem Heleniusem (29-3, 15 KO). W Polsce transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Stacja potwierdziła już tę informację.

Adam Kownacki vs. Robert Helenius w Polsacie Sport

Walka wieczoru gali w Barclays Center ma być eliminatorem do walki o pas federacji WBA. Dla Kownackiego obiekt ten jest “drugim domem”. Polak zawalczy tam bowiem już po raz dziesiąty. Po raz ostatni pojawił się tam w sierpniu ubiegłego roku, kiedy pokonał na punkty Chrisa Arreolę.

Transmisja gali z Brooklynu w nocy z soboty na niedzielę na antenie Polsatu Sport. Polska stacja nie podała jeszcze szczegółów transmisji, jednak jak wynika z informacji amerykańskiego nadawcy, karta telewizyjna powinna rozpocząć się o godz. 2:00 w nocy czasu polskiego. Podczas gali wystąpić mają też inni obiecujący zawodnicy wagi ciężkiej jak Frank Sanchez (14-0, 11 KO) czy Efe Ajagba (12-0, 10 KO).

Noc z soboty na niedzielę to prawdziwa uczta dla fanów sportów walki na sportowych antenach Polsatu. Na kanale Polsat Sport Extra transmitowana będzie bowiem gala UFC 248, podczas której Joanna Jędrzejczyk spróbuje odzyskać pas wagi słomkowej.