MMA PLFAME MMAWalczył z Pudzianem, a teraz chętnie zmierzy się z debiutującym Krzysztofem Radzikowskim!

Walczył z Pudzianem, a teraz chętnie zmierzy się z debiutującym Krzysztofem Radzikowskim!

Nikola Milanović (0-1) nie powiedział ostatniego słowa! Serb w mediach społecznościowych zdradził, że chętnie zmierzy się z popularnym strongmanem. Mowa o Krzysztofie Radzikowskim, który jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Krzysztof w rozmowie z portalem MMAfistsPL zapowiedział swój debiut w MMA.

Na ten moment waga 120 kilo i na tym poziomie już zostanie. Nie będzie to październik, a troszkę później. Z kim? Jeszcze nic nie mówię, bo to jeszcze nie wiadomo, zobaczymy jak będzie.

Milanović zgłasza gotowość!

Nikola Milanović (0-1) zgłasza gotowość! Były rywal Mariusza Pudzianowskiego chętnie w następnym pojedynku zmierzy się z Krzysztofem Radzikowskim. Już jakiś czas temu pojawiały się informacje o potencjalnej walce Radzikowskiego w FAME MMA.

Radzikowski

Przypomnijmy, że Serb do karty walk wskoczył na parę godzin przed galą KSW 59. Mimo wszystko Milanović nie zaprezentował się z dobrej strony. Pudzianowski bez problemów zastopował przeciwnika już w pierwszej rundzie. Nie obyło się bez kontrowersji, gdy Mariusz chwycił się za siatkę przez co nie został obalony.

Dla Serba była to pierwsza zawodowa walka. Milanović jest instruktorem judo dla dzieci w Łódzkim Policyjnym Klubie Sportowym. Nikola to nie tylko judoka, ale również zawodnik sambo. W tej formule w 2019 roku zdobył tytuł mistrza Polski.

Zobacz także:

Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo! ”Król” ostro komentuje! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński wyjawił, że Norman Parke odrzucił propozycję rewanżowego pojedynku na zasadach boksu. Takie starcie miało zorganizować FAME MMA podczas zbliżającej się jedenastej edycji.

Szef KSW zapewnia: Wszyscy nasi mistrzowie mają na stole ofertę z UFC! Co wy na to?

Martin Lewandowski zapewnia, że każdy mistrz KSW był kuszony propozycją od największej organizacji na świecie. Lewandowski zapewnia, że nie każdy chce iść do UFC, bo w KSW jest dobra płaca i traktowanie.