MMA PLMarcin WrzosekWalczył w KSW, FAME MMA, a teraz czas na WOTORE! Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści!

Walczył w KSW, FAME MMA, a teraz czas na WOTORE! Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści!

Wszystko jasne! Wiemy, gdzie swój następny pojedynek stoczy doświadczony Marcin Wrzosek. ”Polish Zombie” już w przeszłości wspominał o potencjalnej walce na gołe pięści. Były mistrz KSW zawalczy na najbliższej gali WOTORE 5. Już niebawem poznamy szczegóły.

Wrzosek

Wrzosek swój ostatni pojedynek stoczył dwudziestego listopada na FAME MMA 12 w Trójmieście. Było to starcie na zasadach bokserskich z Kasjuszem Życińskim. Walka dostarczyła fanom wiele emocji. Po 6-rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i ogłoszono jednogłośnie na konto ”Don Kasjo”.

Wrzosek był momentami celniejszy, lecz to Kasjusz bił zdecydowanie częściej. Wrażenie mogły zrobić chociażby uderzenia na korpus. Dodatkowo Życiński nie pierwszy raz popisał się świetną kondycją.

Wrzosek zawalczy na gołe pięści!

Marcin Wrzosek oficjalnie wystąpi na zbliżającej się gali WOTORE 5. Będzie to pierwsza walka ”Polish Zombie” na gołe pięści. Kto będzie przeciwnikiem byłego mistrza KSW?

Wrzosek pojawił się w studiu ostatniej gali WOTORE i wspominał, że jest otwarty na starcie z doświadczonym Vaso Bakoceviciem, który wystąpił już chociażby na gali Genesis. Czy organizacja ruszy w tym kierunku? Tego nie można wykluczyć.

MARCIN WRZOSEK ZAWODNIKIEM WOTORE! Zawalczy już na najbliższej gali! Marcin Wrzosek to jeden z najpopularniejszych w Polsce zawodników MMA. W latach 2016 – 2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej. Półfinalista reality show The Ultimate Fighter – był w teamie Conora McGregora. Walczył między innymi w Cage Warriors, Fen, KSW i UFC.

🇵🇱 MARCIN WRZOSEK ZAWODNIKIEM WOTORE! Zawalczy już na najbliższej gali!Marcin Wrzosek to jeden z najpopularniejszych w…

Posted by Wotore on Thursday, March 3, 2022

Zobacz także:

Conor McGregor dostanie walkę o pas? Dana White nie wyklucza takiej opcji!

Conor McGregor (22-6) już niebawem może wrócić do klatki największej organizacji na świecie. Reprezentant Irlandii będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch bolesnych przegranych. McGregor mimo gorszej serii dostanie szansę mistrzowską?

Karygodna walka w Rosji! Do klatki wpuścili 55-latkę z młodym chłopakiem! [WIDEO] Widzieliście?

W Rosji odbyła się kolejna gala Epic Fighting Championship. Nie brakowało oczywiście kontrowersyjnych zestawień, ale to już była gruba przesada…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis