MMA PLCiekawostkiWalcz dalej, przecież nie przerwałem, wydawało ci się, czyli Herb Dean i nitka z jego akcjami w oktagonie [WIDEO]

Walcz dalej, przecież nie przerwałem, wydawało ci się, czyli Herb Dean i nitka z jego akcjami w oktagonie [WIDEO]

Herb Dean to jeden z najlepszych sędziów klatkowych w historii mieszanych sztuk walki, ale i jemu zdarzają się niewytłumaczalne reakcje w oktagonie. W sieci pojawiła się nitka z jego akcjami, które pokazują, że czasami nie potrafi zapanować nad sędziowskimi emocjami.

Amerykanin jest od lat kojarzony z sędziowaniem walk w największej organizacji MMA na świecie. Przez wielu kibiców uważany jest za najlepszego w swoim fachu na tej planecie. To między innymi na nim wzoruje się jeden z najlepszych sędziów w Polsce Piotr Michalak.

Walcz dalej, przecież nie przerwałem, wydawało ci się, czyli Herb Dean i nitka z jego akcjami w oktagonie [WIDEO]

Na Twitterze natomiast pojawiła się nitka z akcjami pokazującymi niezdecydowanie Herba Deana w akcjach kończących walki. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w przypadku sytuacji, w których zawodnik albo zostaje odcięty, a sędzia Dean mimo tego walki nie przerywa oraz w których zawodnik nie zostaje znokautowany, po omacku szuka kontaktu z rywalem, ale Herb Dean już walkę przerywa.

Zaznaczamy jednak, że sami jesteśmy wielkimi fanami Herba Deana i mamy świadomość, że błędy w klatce, kiedy wydarzenia są bardzo dynamiczne, się zdarzają:

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.