MMA PLCiekawostkiW wieku 14 lat marzył o walkach w UFC, teraz dostał szansę od Dany White’a [WIDEO]

W wieku 14 lat marzył o walkach w UFC, teraz dostał szansę od Dany White’a [WIDEO]

Niepokonany w zawodowym MMA Jake Hadley to nowy nabytek organizacji UFC. W sieci natomiast pojawiło się wideo, w którym widać jak 14-latek wypowiada swoje marzenie. Marzeniem tym były walki w UFC!

Hadley posiada rekord zawodowych walk w postaci ośmiu zwycięstw. Do tej pory nie poniósł on żadnej porażki. W swojej karierze zawodowej zdobył także pas mistrzowski Cage Warriors.

W wieku 14 lat marzył o walkach w UFC, teraz dostał szansę od Dany White’a [WIDEO]

Organizacja UFC umie w marketing i Hadley’a zakontraktowała poprzez jego udział w show Dana White’s Contender Series. W miniony wtorek Hadley poddał w drugiej rundzie Mitcha Raposo, ale jego angaż przez UFC był zaskoczeniem nawet dla niego samego.

Wszystko przez fakt, że nie zrobił on do swojej walki wagi (walczy w kategorii muszej, którą przekroczył o jednego funta), a także kłócił się z obsługą imprezy.

Mimo tego, Dana White dostrzegł w nim coś, co pozwoli wypromować Hadleya na świecie.

Tym czymś jest m.in. film, który UFC opublikowało w swoich socialach. Widać na nim 14-letniego Jake’a Hadleya, który zdmuchując urodzinowe świeczki zdradza, że jego marzeniem jest zostanie zawodnikiem UFC.

Teraz to marzenie się spełniło, a UFC ma materiał do promocji swojej organizacji na całym świecie!

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej.