MMA PLNajnowszeUFCW sobotę miał zadebiutować w UFC. Wpadł na dopingu! Nowy rywal Shary Magomedova na gali UFC w Rijadzie

W sobotę miał zadebiutować w UFC. Wpadł na dopingu! Nowy rywal Shary Magomedova na gali UFC w Rijadzie

Zawodnik ten w nadchodzącą sobotę miał zadebiutować w organizacji UFC. Na trzy dni przed imprezą został jednak wycofany z pojedynku, bo… wpadł na dopingu! Joilton Lutterbach nie jest już rywalem Shary Magomedova na gali UFC w Rijadzie. Rosjanin ma nowego przeciwnika.

Nowy rywal Shary Magomedova

Gala UFC w Rijadzie promowana jest walką wieczoru w postaci starcia Robert Whittaker vs Ikram Aliskerov. Ten drugi wszedł do walki wieczoru wydarzenia po kontuzji, jakiej doznał Khamaz Chimaev, pierwotny rywal Whittakera.

Gala UFC w Rijadzie odbędzie się w tę sobotę, a godziny transmisji wydarzenia są idealnie europejskie, bowiem impreza zacznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

W sobotę miał zadebiutować w UFC. Wpadł na dopingu! Nowy rywal Shary Magomedova na gali UFC w Rijadzie

Wracając jednak do zestawienia, o którym piszemy. Lutterbach został wycofany z walki z Magomedovem na kilkadziesiąt godzin przed stoczeniem pojedynku.

Brazylijczyk przyznał w swoich mediach społecznościowych, iż decyzja o odsunięciu go od walki podyktowana jest znalezieniem w jego moczu zakazanych substancji:

Nowym rywalem Magomedova został Antonio Trocoli, który pierwotnie miał zmierzyć się z bohaterem walki wieczoru gali UFC w Rijadzie – Ikramem Aliskerovem. Ten jednak wskoczył do main eventu imprezy, a Trocoli finalnie zmierzy się z Magomedovem.

Na którego zawodnika stawiacie w tej konfrontacji?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis