MMA PLarmia fight nightW sobotę będą duże trzy gale MMA w jeden dzień! Paweł Jóźwiak o innych organizatorach: To po prostu ich wina

W sobotę będą duże trzy gale MMA w jeden dzień! Paweł Jóźwiak o innych organizatorach: To po prostu ich wina

Już w najbliższą sobotę 18 czerwca na polskim podwórko odbędą się trzy duże gale MMA! Kibice będą wybierali między FEN 40 w Ostródzie, KSW 71 w Toruniu i Armia Fight Night 13 w Łodzi. Jest to niecodzienna sytuacja dla polskich kibiców, o której swoje zdanie wypowiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak wyszedł do dziennikarzy podczas dnia medialnego przed sobotnią galą FEN 40. Ta odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie.

Bilety na FEN 40 w Ostródzie można kupić na EVENTIM.

W sobotę będą duże trzy gale MMA w jeden dzień! Paweł Jóźwiak o innych organizatorach: To po prostu ich wina

Ze słów Pawła Jóźwiaka wynika, że FEN jest przekonany o swoim komercyjnym sukcesie, mimo trudnych warunków tego zbliżającego się 18 czerwca:

“Nie wiem jak to wyszło. My też w sumie nie patrzymy na innych. Patrzymy na siebie. Ogłosiliśmy tę galę jako pierwsi, a to inni zrobili gale w tym samym terminie. To po prostu ich wina. Nam jako organizatorom to nie przeszkadza. My będziemy mieli pełen amfiteatr, my nie robimy gali w systemie PPV, także o oglądalność na antenach otwartych jesteśmy spokojni. Niech inni się martwią, tak naprawdę. My zrobiliśmy swoje. Szkoda mi tylko kibiców, bo lepiej by było jakby kibice mieli jedną galę w piątek, drugą w sobotę, a trzecią za tydzień. A tak to będzie dla niektórych zagorzałych fanów szaleńcze skakanie po kanałach.”

Cała rozmowa z prezesem Pawłem Jóźwiakiem do sprawdzenia poniżej:

Dodatkowo zamieszczamy jeszcze kartę walk sobotniej gali FEN 40 w Ostródzie:

Zobacz także:

Ronda Rousey może wrócić do MMA, ale tylko na jedną walkę: Jeśli mam wrócić, to tylko dla starcia z nią!

Jedna z supergwiazd organizacji UFC i legenda kobiecego MMA – Ronda Rousey przyznała, że są okoliczności, kiedy zdecydowałaby się na powrót do MMA! Ale tylko na jedną walkę i to z jedną konkretną przeciwniczką.

Floyd Mayweather wraca do RIZIN. Rywalem największa gwiazda japońskiego MMA

Floyd Mayweather jr. kontynuuje serię walk pokazowych. Tym razem wraca do Japonii, gdzie pojawi się na wrześniowym evencie RIZIN. Niepokonany były zawodowy mistrz świata tym razem podejmie Mikuru Asakurę, który obecnie jest najpopularniejszym zawodnikiem MMA w Japonii.

Artur Szpilka gotowy na walkę z Pudzianem! “W jakimś sensie też mnie zdenerwował!”

Artur Szpilka wystąpił w programie Wirtualnej Polski “Klatka po klatce”, gdzie odniósł się do Mariusza Pudzianowskiego. Opowiedział historię ze sparingu z WCA oraz przyznał, że słowa Pudziana wracającego po walce z Materią nieco go zdenerwowały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis