MMA PLFAME MMAW przypadku wygranej Popek zawalczy o pas! Wiemy kto będzie rywalem!

W przypadku wygranej Popek zawalczy o pas! Wiemy kto będzie rywalem!

Jest świetna wiadomość dla fanów Popka Monstera (4-4). W przypadku wygranej na FAME MMA 9 doczekamy się pojedynku o pas wagi ciężkiej. Kto byłby rywalem ”Króla Albanii”?

Wcześniej jednak rapera z Legnicy czeka niemałe wyzwanie, bo zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Dla ”Kizo” będzie to drugi zawodowy pojedynek.

Warto wspomnieć, że Popek jest murowanym faworytem bukmacherów. Będzie niespodzianka? Jest na to szansa, ponieważ Woziński w pierwszej walce pokazał, że ma ciężkie ręce.

Popek blisko walki o pas FAME MMA!

Popek Monster (4-4) w przypadku najbliższej wygranej dostanie szansę walki o pas FAME MMA w kategorii ciężkiej. Wojciech Gola w rozmowie z portalem mma bądź na bieżąco zdradził, że dobrym rozwiązaniem będzie starcie z Piotrem Piechowiakiem.

Popek czeka. Myślę, że jeśli Popek teraz by wygrał tą walkę – no to już kolejna będzie o pas. ”Bestia”! Myślę, że ciekawa walka, Popek-Bestia to byłaby walka o pas. Jeżeli Popek by wygrał. ”Bestia” ma duże zawzięcie, jako strongman samozaparcie żeby dojść do takiej formy.   

Warto dodać, że już kibice wspominali o potencjalnym starciu Popek-Bestia. Jak widać ta walka może cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs TBA
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vanda” Rdzanek

Zobacz także:

Szpilka chwali swoją narzeczoną! O co chodziło?

Rywalką Wybrańczyk będzie popularna w środowisku FAME MMA – Zusje. Walka ta będzie eliminatorem do starcia o tytuł mistrzowski, który ma już zagwarantowany Marta Linkiewicz.

Wardęga trenował u Różala! Dlaczego zrezygnował?

Sylwester Wardęga przed swoim debiutem w klatce FAME MMA trenował u Różala. Były mistrz wagi ciężkiej KSW pomagał popularnemu youtuberowi w przygotowaniach do swojego debiutu w walce w formule mieszanych sztuk walki.