MMA PLKSWW poprzednim roku walczył na KSW w Zagrzebiu, a już w październiku zadebiutuje w UFC!

W poprzednim roku walczył na KSW w Zagrzebiu, a już w październiku zadebiutuje w UFC!

Następny zawodnik KSW podpisuje kontrakt z największą organizacją na świecie! W wadze ciężkiej Ante Delija (17-3) wchodzi w zastępstwo i zadebiutuje już siedemnastego października.

W walce wieczoru w wadze piórkowej dojdzie do wyczekiwanego starcia Chana Sunga Junga (16-5) z Brianem Ortegą (14-1). Zwycięzca tego starcia mocno przybliży się do mistrzowskiej szansy. Główną kartę ma otwierać debiut niepokonanego Mateusza Gamrota (17-0), który zmierzy się z Magomedem Mustafaevem (14-4).

W debiucie bardzo mocny rywal!

Doświadczony Ante Delija (17-3) zastąpi kontuzjowanego Shamila Abdurakhimova(20-5). Chorwat wystąpi w głównej karcie UFC Fight Night. W Abu Dhabi podejmie dużego prospekta Ciryla Gane (6-0).

“Walking Trouble” ma aktualnie passę trzech wygranych z rzędu. W ostatniej walce wystąpił przed własną publicznością na KSW 54 w Zagrzebiu. Delija bez problemów zdemolował ściągniętego w zastępstwie Oli Thompsona.

Ostatnia przegrana 30-latka miała miejsce we wrześniu 2015 roku. Już w pierwszej odsłonie walki z Marcinem Tyburą po niefortunna kopnięciu doszło do złamania. Ta potworna kontuzja wykluczyła go na dłuższy czas. 

Reprezentant MMA Factory dostał szansę już po trzech walkach zawodowych. Francuz w organizacji TKO w Kanadzie sięgnął po pas mistrzowski. Gane zabrał zero z rekordu Adama Dyczki. Decydująca zaś była szybka wygrana z Roggersem Souzą, który aktualnie zalicza udane starty w ACA.

Gane w UFC zadebiutował w poprzednim roku i trzeba przyznać, że było to mocne tempo! Pierwsza walka odbyła się w sierpniu, gdy pod koniec pierwszej odsłony (trójkątem rękoma) poddał Raphael Pessoa. Następnie podopieczny Fernanda Lopeza udowodnił, że nie idzie za wszelką cenę po skończenie, a może pochwalić się również dobrą kondycją. Zaledwie 14 sekund przed końcem walki niespodziewaną dźwignią na nogę poddał Don’Tale Mayesa.

Ostatnia walka Ciryla Gane odbyła się w grudniu poprzedniego roku. Podczas UFC on ESPN+23 po raz pierwszy w karierze stanął do decyzji sędziów. ”Bon Gamin” bez problemów rozprawił się z twardym Tannerem Boserem pewnie wygrywając na kartach punktowych.

Zobacz także:

”Stifler” dotrzymuje słowa! Jak podoba wam się jego nowy tatuaż?

Damian Zduńczyk dotrzymuje słowa. Zakład to zakłada! Zobaczcie efekt

Ogromny Ford podpisał kontrakt z KSW! Kto w debiucie?

Już niebawem debiut ogromnego Martyna Forda. Brytyjczyk podpisał kontrakt z KSW i…