MMA PLKSWW parterze fenomen, teraz czas na boks! Robert Ruchała: Przed Sylwestrem trzeba szlifować formę taneczną [WIDEO]

W parterze fenomen, teraz czas na boks! Robert Ruchała: Przed Sylwestrem trzeba szlifować formę taneczną [WIDEO]

Wszyscy kibice śledzący na bieżąco wydarzenia w KSW wiedzą, że Robert Ruchała to fenomen w parterze. Fenomen, który teraz ostro szlifuje swoje umiejętności w stójce. W mediach społecznościowych, nowa gwiazda Federacji KSW udostępniła migawki z treningu pięściarskiego.

Robert Ruchała

Ruchała swoje umiejętności w szermierce na pięści szlifuje pod okiem trenera Radosława Pietrzkiewicza, który może zrobić z niego taką bestię w stójce, jaką ten jest na ten moment w parterze.

W parterze fenomen, teraz czas na boks! Robert Ruchała: Przed Sylwestrem trzeba szlifować formę taneczną [WIDEO]

“Sylwester lada moment więc trzeba szlifować moją formę taneczną 🕺🏻🎉🎼

@trener_radoslawpietrzkiewicz czuwa nad każdym układem.” – pisze Ruchała w najnowszym wideo opublikowanym na Instagramie.

Wcześniej zawodnik KSW opublikował fragment z treningu pracy na nogach:

Robert Ruchała w zawodowym MMA jest niepokonany. 23-latek wygrał sześć walk zawodowych z rzędu, w tym trzy w Federacji KSW! U polskiego giganta na oczach setek tysięcy kibiców pokonywał on Michała Domina, Daniela Bażanta i Patryka Kaczmarczyka. Stawką tej ostatniej walki był nieformalny tytuł największej gwiazdy młodego pokolenia w wadze piórkowej KSW.

Zobacz także:

Gamrot o dopingu: To ciężki temat, każde słowo może być użyte przeciwko Tobie!

Doping w świecie sportów walki to problem, który od wielu lat towarzyszy profesjonalistom, ale również amatorom. Zawodnicy używają dodatkowego wspomagania dla uzyskania lepszych wyników, głównie fizycznych. Czy kiedyś uda się całkowicie zwalczyć tę bolączkę?

Amadeusz mógł być włodarzem Prime Show? Ferrari: Nie wyobrażam sobie, że miałbym zdradzić Golę!

Organizacja Prime Show MMA wpadła z hukiem do świata Freak-Fightów. Nowa federacja poinformowała o swoich planach, które rozpoczną się już 19 lutego podczas pierwszej gali zawodnika na rynku.

Wasilewski krytycznie o powrocie Adamka: Taki schemat, że już się wymiotować chce!

Informacja o powrocie Tomasza Adamka do ringu obiegła już całe środowisko sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis