MMA PLBez kategoriiW niedzielę powróci… Wiaczesław Datsik! Skrzyżuje rękawice z niedoszłym przeciwnikiem “Różala”!

W niedzielę powróci… Wiaczesław Datsik! Skrzyżuje rękawice z niedoszłym przeciwnikiem “Różala”!

Recydywista, były osadzony i mający ciągle spore problemy psychiczne – Wiaczesław Datsik już  w niedziselę 15 grudnia powróci do startów! 150-kilogramowy “Ryży Tarzan” zmierzy się w walce kickbokserskiej z niedoszłym przeciwnikiem Marcina Różalskiego!

Datsik w niedzielę stanie na przeciwko Jerome’a Le Bannera na gali Tatneft Cup 2019 w Kazaniu w Rosji. Walka ta odbędzie się w formule kickbokserskiej, a górny limit wagowy nie został ustalony.

Dla Datsika będzie to ważny pojedynek, bowiem pojawi się on w ringu z nadzieją na odniesienie pierwszego zwycięstwa od 2006 roku. Datsik, to były kryminalista, który identyfikuje się z poglądami faszystowskimi. W przeszłości Rosjanin miał wielkie problemy z prawem. Przebywał w więzieniu, ale także w zakładzie psychiatrycznym. Swego czasu był nadzieją rosyjskiego MMA, w końcu pokonał samego Andreia Arlovskiego, ale życiowo nie był w stanie sobie wszystkiego poukładać.

W końcu nieprzypadkowo jest uznawany za najbardziej szalonego zawodnika w historii MMA:

Jerome Le Banner to uznany kickbokser, który w przeszłości miał walczyć z Marcinem Różalskim, ale za każdym razem z tego pojedynku się wycofywał. Było to w czasach, gdy “Różal” walczył dla KSW lub DSF Kickboxing Challenge.