MMA PLBez kategoriiW narożniku. Paweł Słowiński dla Perfekt-tv/MMABlog!

W narożniku. Paweł Słowiński dla Perfekt-tv/MMABlog!

paul_slowinski_b3.jpg

Wywiad w środku. Zapraszam do lektury.

Perfekt-tv / MMABlog:
Witaj Paweł

Paweł Słowiński:
Hej, witam Was serdecznie.

Perfekt-tv / MMABlog:
Dzięki, że znalazłeś chwilkę czasu n a rozmowę z nami.

PS:
Ok., wszystko w porządku. Cieszę się, że ludzie z Polski o mnie pamiętają.

Perfekt-tv / MMABlog:
Powiedź Paweł jak ze zdrowiem u Ciebie, czy nie masz jakiś kontuzji, dolegliwości. Powiedz też jak z Twoja psychiką. Ostatnia walka przyniosła Ci nie spodziewana przegrana……..

PS:
Dzięki wszystko jest ok. Walka z Sakim to już przeszłość, zamknięty rozdział. Sam osobiście wyciągnąłem z tego wydarzenia odpowiednie wnioski. Podobnie jak i mój trener Orlando.

Perfekt-tv / MMABlog:
Doczekałeś się w końcu Walki w Polsce. 28 czerwca br. będziesz walczył na gali w Zgorzelcu w obronie pasa Mistrza Świata wagi SUPERCIĘŻKIEJ Federacji WMC ( będzie to 8 obrona tytułu MŚ WMC dla Pawła ). Jak działa to na Twoją psychikę.

PS:
Każda walka dla mnie to duże wydarzenie, ciężka praca, długi okres przygotowań no i ogromny stres. Z mojej Walki w Polsce bardzo się cieszę. Od dawna na nią czekałem. Czy jest stres. Powiem szczerze, że chyba nigdy nie był tak duży. Chcę przed polską publicznością pokazać wszystko co mam najlepsze. Liczę na Polskich fanów Sportów Walki. Liczę że pomogą mi w tym i dadzą duże wsparcie. Walczę też dla nich.

Perfekt-tv / MMABlog:
Twój przeciwnik to Czech Antonin Dusek, nie jest to zawodnik wysoko notowany w świecie K-1 czy Muay Thai.

PS:
Statystyki i rekordy to jedna sprawa a realny przeciwnik i realna walka to druga. Nie można nie doceniać żadnego przeciwnika, zawsze do każdej Walki przygotowuje się jak by to był sam Sammy Shilt, teraz też tak będzie. Raz zdarzyło mi się podejść do swojego przeciwnika inaczej, na wyraźnym luzie, skutki mogli zobaczyć wszyscy. Więcej nie chcę tego przeżywać. 28 czerwca będę na 100 % przygotowany.

Perfekt-tv / MMABlog:
Jesteś w rozpizce turnieju GP K-1 na Hawajach 9 sierpnia br. Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat.

PS:
Tak będę walczył na tej gali. Ale nie jako zawodnik turniejowy. Raczej będzie to dla mnie walka kwalifikacyjna. Wszystko jest jeszcze dogrywane, zajmuje się tym Ernesto.

Perfekt-tv / MMABlog:
Czy możesz wypowiedzieć się na temat Twojego kontraktu z organizacją K-1. Z informacji , które posiadam wynika, że była oferta ale nie doszło do jej podpisania.

PS:
Tak dostałem ofertę na podpisanie kontraktu z K-1, jednak po zapoznaniu się z nią razem z Ernest doszliśmy do wniosku, że jest dla mnie nie korzystna i odrzuciliśmy ją. Japończycy dalej w tym temacie rozmawiają z Ernesto, ja jak na razie nie biorę udziału w tych rozmowach.

Perfekt-tv / MMABlog:
Kiedy możemy spodziewać się Ciebie w kraju.

PS:
Ja i mój trener Orlando, będziemy w Polsce we wtorek lub w środę. Ernesto dojedzie do nas w piątek

Perfekt-tv / MMABlog:
Ok. Paweł nie zabieramy Ci więcej czasu, rób dalej swoje. Dzięki za rozmowę.

PS:
To ja dziękuje. Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich w Polsce.
Zapraszam do Zgorzelca na moja walkę. Pamiętajcie walczę też dla was.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis