MMA PLBez kategoriiW NAROŻNIKU: Paweł Słowiński dla PERFEKT-TV/MMABlog!

W NAROŻNIKU: Paweł Słowiński dla PERFEKT-TV/MMABlog!

pawelslowinski02.jpg

Wywiad w środku.

PERFEKT-TV / MMABlog: Witaj Paweł

Paweł Słowiński: Hej, co dobrego

PERFEKT-TV / MMABlog: Haha, przepraszam za ten śmiech ale dokładnie chciałem Ciebie o to zapytać, co dobrego.

P S: U mnie wszystko jest ok.

PERFEKT-TV / MMABlog: Nie obraź się Paweł ale mówisz jak Amerykanin, nie jak Polak.

P S: Czemu tak mówisz. Czuję się doskonale, nic mi nie dokucza, żadne kontuzje się nie plączą wokół mojej osoby, jest ok.

PERFEKT-TV / MMABlog: Patrząc na ostatnie trzy Twoje walki, nie wypadłeś w nich, grzecznie mówiąc rewelacyjnie. Przyzwyczajałeś swoich fanów do innego wizerunku a tu mamy lekkie rozczarowanie.

P S: Wiesz, K-1 to jest sport w, którym nie wszystko co byś chciał zrobić do końca zrobisz. Moje wcześniejsze walki to w większości  pojedynki na zasadach Muay Thai oraz inna klasa zawodników. Inaczej też wyglądał mój kalendarz walk.

PERFEKT-TV / MMABlog: Co masz ma myśli, mówiąc o innym kalendarzu walk.

P S: Wcześniej gdy nie byłem jeszcze w Team Ernesto, walczyłem bardzo często, nie kiedy co trzy tygodnie miałem walkę, walka nakręcała mnie, teraz za namową Hoosta tych pojedynków mam zdecydowanie mniej, muszę wejść w obecny kalendarz. Więcej czasu poświęcam na doskonalenie boksu. Dużo zmieniło się w moim życiu zawodowym i potrzeba czasu by przyszły efekty.

PERFEKT-TV / MMABlog: W porządku, ale biorąc na tapetę i krótką analizę Twój pojedynek w Arena Amsterdam z Sakim, trudno tu znaleźć jakieś wytłumaczenie.

P S: Byłeś wtedy w Amsterdamie, widziałeś moją walkę, rozmawialiśmy przed i po walce. Nie chcę do tego wracać. Powtórzę to samo co powiedziałem Ci wcześniej, zlekceważyłem tego zawodnika a skutki były widoczne dla wszystkich. Więcej nie zrobię tego błędu.

PERFEKT-TV / MMABlog: Wiem jak jest to bolesne dla Ciebie, tym bardziej, że jak mówiłeś przed tą walką, efektowna wygrana w tamtym pojedynku miała dopomóc w negocjacjach  z organizacją K-1 w podpisaniu lepszego kontraktu. Ale jak mówi się w Polsce „co się odwlecze to nie uciecze”.

P S: OK., jedziemy dalej.

PERFEKT-TV / MMABlog: Walczyłeś w Polsce w obronie pasa Mistrza Świata Muay Thai WMC wagi super ciężkiej 28 czerwca 2008 w Zgorzelcu z Czechem Antoni Duskiem. Wygrałeś ten pojedynek przed czasem,  Twój przeciwnik nie był wysoko notowany w świecie i prawdę mówiąc nie napracowałeś się mocno w tym pojedynku.

P S: Po pierwsze to muszę powiedzieć, że bardzo się cieszyłem, że mogłem walczyć w swoim kraju i dla Polskiej publiczności. Korzystając z okazji chciałbym podziękować organizatorom za zaproszenie.
Wracając do zawodnika z Czech, to być może nie jest wielkim mistrzem, ale to jest waga ciężka i każdy cios może być tym ostatnim. Na pewno go nie zlekceważyłem…hahaa. Bardzo przeżywałem ten pojedynek, czułem ogromny stres, był to mój debiut przed własną publicznością.

PERFEKT-TV / MMABlog: Porozmawiajmy o ostatniej Twojej walce na Hawajach, gdzie twoim przeciwnikiem był: Aziz Jahjah (Holandia). Paweł wszystkim nam w Polsce zgotowałeś prawdziwy horror.

PS: Może powiem to co powinienem powiedzieć na końcu, Aziz obecnie w Holandii pracuje za gwiazdę, porównuje się jego talent do talentu  Badr Hari.
Wracając do pojedynku z Jahjah, pierwszą rundę miałem całkowicie pod kontrolą, w drugiej dostałem nie fortunnie  bardzo silny cios za ucho. Walczyłem o przetrwanie, udało się. W trzeciej rundzie chciałem zakończyć wcześniej ten pojedynek by nie dawać go ocenie sędziów. Może nie wyglądało to wszystko pięknie, ale wygrałem. Aziz to nie wygodny zawodnik, walczący chaotycznie.

PERFEKT-TV / MMABlog: Co było to było, wróćmy do teraźniejszości a nawet do przyszłości. K-1 WGP Seul Final 16: Remmy Bonjansky vs Paweł Słowiński 27-go września br. Sam tytuł robi już wrażenie.

PS: To ja po prosiłem o pojedynek z Remmy, on przystał na to. Niczego chyba tak nie pragnąłem jak walki z tym zawodnikiem. Moje marzenie się spełnia. Cały mój sztab pracuje nad moja osobą by 27 września odnieść sukces. Będę przygotowany na 100%.

PERFEKT-TV / MMABlog: Tu w Polsce wielu Twoich fanów zastanawia się nad taktyką jaką zastosujesz w pojedynku z Bonjaskym.

P S: Każdy wie jakiej klasy to przeciwnik, tym bardziej, że ostatnie jego pojedynki są w co raz to lepszym wykonaniu. Moja taktyka to walka w dystansie, ale tak by nie nakręcał się i nie użył swojej koronnej techniki, czyli latającego kolana, kiedy walka przeniesie się do półdystansu to muszę być bardzo blisko niego. Pracuję mocno nad poprawą technik bokserskich.

PERFEKT-TV / MMABlog: Paweł Słowiński to Polak czy Australijczyk, bo kiedy wychodzisz do ringu to w koszulce z białym orłem na piersi ale z flagą Australii.

P S: Polak, a jakże by inaczej. Z tą flagą to jest tak, że już dwukrotnie na turniejach K-1, prosiłem o flagę Polską, i sam nie wiem czemu  organizatorzy nie uszanowali mojej prośby i wynosili inną flagę. Mam nadzieję, że teraz w Seulu nie popełnią tej gafy i ukaże się prawidłowa flaga, czyli  flaga narodowa  Polski.

PERFEKT-TV / MMABlog: Ta wiadomość to bomba dla nas wszystkich w Polsce. Nie będę dłużej Cię męczył Paweł, wiem, że wróciłeś z treningu i musisz odpocząć, nie życzę Ci jeszcze powodzenia na Seul, bo myślę, że przed wyjazdem uda się nam jeszcze chwilę porozmawiać, zapytam tylko kiedy znów zobaczymy Pawła Słowińskiego w Polsce na ringu w walce.

P S: Bardzo bym chciał ponownie walczyć w kraju np. na ANGELS of FIRE, ale wszystko zależy od pojedynku z   Remmy Bonjasky, wygrywam, jadę dalej. Jeśli by coś nie poszło po mojej myśli i  przegram tą walkę, będę 4-5 października w kraju to porozmawiamy….

PERFEKT-TV / MMABlog: Dzięki za czas i rozmowę. Pozdrowienia dla całego Twojego Team.

P S: Dzięki. Pozdrów wszystkich w kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis