MMA PLNajnowszeBez kategoriiW narożniku: Lukasz Jarosz dla MMAblog/Perfekt-TV!

W narożniku: Lukasz Jarosz dla MMAblog/Perfekt-TV!

wroclawduzy2.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Wywiad w środku posta.

MMAblog/Perfekt-TV: Powiedz nam cos o pojedynku, który stoczyłeś na gali Best of the  East 31 Maja.
Byłem dobrze przygotowany, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Moją taktyka była taka by czekać na ciosy przeciwnika a potem zaatakować. Podczas walki bardzo dobrze mi się uderzało, czułem swoje ciosy, za to uderzeń  mojego przeciwnika nawet za bardzo nie odczuwałem. Wyprowadziłem parę technik nożnych, które bardzo dobrze się sprawdziły i nieco osłabiły mojego przeciwnika. Poczułem się pewnie ale niestety zostałem skarcony  prostym ciosem, a potem wszystko się posypało  i to niestety  przyczyniło się do mojej porażki.

MMAblog/Perfekt-TV: Twoja najcięższa walka ?
To była walka na amatorskich mistrzostwach świata w Maroku. Walczyłem wtedy z Irakijczykiem, którego nazwiska nie pamiętam.

MMAblog/Perfekt-TV: Ulubiony zawodnik K-1?
Zdecydowanie Jeromie Le Banner.

MMAblog/Perfekt-TV: Czy dalej będziesz pracował z Tomkiem Mamulskim.
Tak oczywiście

MMAblog/Perfekt-TV: Jak będziesz sie przygotowywał do kolejnej walki? Jacy będą Twoi sparingpartnerzy?
Treningi zaczęły się końcem czerwca, najpierw przygotowywaliśmy się na zgrupowaniu kadry Polski gdzie ćwiczyliśmy głównie kondycje biegając po górach. Obecnie trenuje z Tomkiem Mamulskim. Jeśli chodzi o moich sparing partnerów to są nimi moi koledzy z klubu, Tomk Sarara, oraz z Tomasz Drwal.

MMAblog/Perfekt-TV: Czy  Krokus Nowy Targ to klub założony przez Ciebie?  Jaką rolę tam pełnisz?
To, że klub powstał to nie tylko moja zasługa, ale też Atki Kubińskiej oraz Rafała Pyzowskiego. Ja pełnie w nim role trenera i prezesa.

MMAblog/Perfekt-TV: Jakie są Twoje plany na przyszłość? Z kim i gdzie masz zamiar walczyć?
25 października w Warszawie zmierzę się z Łukaszem Jurkowskim na zasadach K-1, a następnie będę walczył z Brianem Douwesem, na gali Showtime 29 Listopada w Holandii.

MMAblog/Perfekt-TV: Jak postrzegasz swojego przeciwnika z którym zmierzysz sie na gali It`s Showtime?
Każdy zawodnik, który walczy na gali w Holandii reprezentuje bardzo wysoki poziom. Douwes walczył z bardzo dobrymi i doświadczonymi zawodnikami, niejednokrotnie zwyciężając. Ja ze swojej strony chcę się zrewanżować za moją poprzednią walkę w Holandii. Będę walczył jak potrafię najlepiej. Z mojej poprzedniej walki wyciągnąłem wnioski, co mam nadzieje pomoże mi w walce z Brianem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis