MMA PLBoksW MMA błyszczał w parterze, teraz idzie walczyć w boksie! Ronaldo “Jacare” Souza przed nowym wyzwaniem!

W MMA błyszczał w parterze, teraz idzie walczyć w boksie! Ronaldo “Jacare” Souza przed nowym wyzwaniem!

Ronaldo “Jacare” Souza już niedługo stanie przed kolejnym wyzwaniem! Były mistrz Strikeforce i wieloletni zawodnik UFC chce spróbować swoich sił w boksie!

Ronaldo

Brazylijczyk podczas swoich występów w formule mieszanych sztuk walki znany był z fenomenalnego parteru i raczej rzadko pokazywał swoje umiejętności pięściarskie.

Teraz ma się to zmienić.

W MMA błyszczał w parterze, teraz idzie walczyć w boksie! Ronaldo “Jacare” Souza przed nowym wyzwaniem!

“Aligator” obecnie zakończył karierę w MMA. Swoją ostatnią walkę stoczył w maju zeszłego roku, gdzie na gali UFC 262 przegrał przez poddanie z Andre Munizem.

Po tej porażce odechciało mu się wszechstylowej walki wręcz i skupił się na… boksie.

W rozmowie z Sherdogiem zapowiedział swoją kolejną walkę, ale nie zdradzał szczegółów dotyczących organizacji, rywala i jej terminu:

“Nie mogę zaprzestać trenować. Nie jestem w stanie. Muszę ciągle się ruszać, dlatego zacząłem mocniej trenować boks i otrzymałem propozycję walki w tej formule. Spodobała mi się ona i ją przyjąłem. Nie mogę na razie zdradzić gdzie będę walczył. Mogę jedynie potwierdzić, że mocno szlifuję boks. Wywodzę się z jiu jitsu, ale boks zawsze kochałem, a jeśli widziałeś moje walki w MMA, to wiesz, że potrafię mocno uderzyć.”

Zobacz także:

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie! Widzieliście?

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko! Co wy na to?

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Michał Andryszak vs. Geronimo dos Santos w walce wieczoru gali FEN 38

Geronimo dos Santos (44-23-1, 31 KO, 8 SUB) podejmie Michała Andryszaka (22-10, 14 KO, 7 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night, która 22 stycznia odbędzie się w Arenie Ostrów. Będzie to walka wieczoru tej edycji. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis