MMA PLDamian JanikowskiW KSW dojdzie do wielkiego rewanżu? Jedna ze stron zainteresowana

W KSW dojdzie do wielkiego rewanżu? Jedna ze stron zainteresowana

Czyżby podczas jednej z gal KSW miało dojść do hitowego rewanżu? Chęć stoczenia drugiej walki z Szymonem Kołeckim (8-1) wyraził bowiem Damian Janikowski (4-3).

Pojedynek Janikowskiego z Kołeckim był jednym z głównych starć podczas KSW 52. Walka interesowała fanów z tego powodu, iż obaj zawodnicy wręcz z marszu stali się gwiazdami organizacji.

Sama konfrontacja fighterów spełniła oczekiwania obserwatorów. Obaj panowie dali w klatce bardzo dobre widowisko, w którym nie było pewne, kto wygra. Początek rywalizacji należał do zapaśnika, gdyż ten miał swoje okazje na wygranie pojedynku.

Z czasem jednak sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Kołecki zaczął trafiać oponenta mocnymi ciosami, przy okazji wykorzystując jego problemy kondycyjne. W końcu mistrz olimpijski z Pekinu zasypał przeciwnika serią uderzeń, przez co sędzia wszedł pomiędzy zawodników.

Jak się okazuje, porażka dość mocno wpłynęła na 31-latka, wobec którego wiązano w MMA duże nadzieje. Na ten moment wrocławianin ma jednak bardzo przeciętny bilans pojedynków, a samych walkach wychodzą jego błędy i braki.

Janikowski chciały jednak zrewanżować się Kołeckiemu. Zawodnik przyznał to w swoim story na Instagramie.

Patrząc na pierwszą walkę fighterów, najpewniej ponownie otrzymalibyśmy ciekawe widowisko. Z drugiej strony organizacja ma inne plany co do byłego ciężarowca, gdyż ten ma zmierzyć się z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim (17-11).

Zobacz także:

Khabib zabrał głos po śmierci ojca! Mistrz wróci do klatki?

To był bardzo ciężki czas dla Khabiba Nurmagomedova. Jak może być inaczej, gdy odchodzi twój mentor, a zarazem ojciec!

To będzie ciekawy rewanż! Jak typujecie?

Organizacja FAME MMA potwierdza rewanż na 7-edycji. Kamil Hassan dostaje szansę zrewanżowania się w starciu z Wiewiórem.

Co Najman sądzi o pasie WKU?

Pas WKU był obiektem drwin i żartów, kiedy posiadał go Marcin Najman. Zawodnik ocenił, dlaczego fani nie brali tytułu na poważnie.