MMA PLBoksW Iranie 26-letni pięściarz skazany na śmierć za udział w antyrządowych protestach!

W Iranie 26-letni pięściarz skazany na śmierć za udział w antyrządowych protestach!

To jest naprawdę straszne! 26-letni pięściarz Mohammad Javad Vafaei-Sani skazany na śmierć za udział w antyrządowych protestach. Młodego boksera zatrzymano na początku 2020 roku. Javada miał rzekomo podpalić jeden z rządowych budynków podczas wspomnianego protestu.

Iran

Javad to chociażby kilkukrotny zwycięzca mistrzostw juniorów prowincji Chorasan. Wszystko na to wskazuje, że Vafaei-Sani podzieli los zapaśnika Navida Afkariego. Został on powieszony we wrześniu zeszłego roku.

Mehdi został wtedy zatrzymany za zabójstwo z premedytacją – którego miał się dopuścić w zbiorowej bójce. Za te zachowanie czeka go największa kara! Wedle Fox News Mehdi przy nacisku miał przyznać się do winny, która wcale nie jest pewna i potwierdzona.

Warto zaznaczyć, że już w przeszłości głos zabierała Ellie Cohanim urzędniczka Departamentu Stanu USA, która jest przeciwko metodom irańskiego rządu.

Reżim irański musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nikczemne łamanie praw człowieka i próbę utrzymania się przy władzy poprzez egzekucję.

Zobacz także:

Marcin Najman mocno odpowiada Nikoli: Weź mi się tu nie pultaj grubasku! Widzieliście?

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana. Mowa o spięciu z Nikolą Milanoviciem. Czy w przyszłości dojdzie do takiego starcia? Obu łączy jeden fakt – obaj przegrali z Mariuszem Pudzianowskim.

Prezes Paweł Jóźwiak o FEN 38: Karta nie porywa, może chwilowo żeśmy się wypalili?

Już w najbliższą sobotę 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala FEN 38: Andryszak vs dos Santos, która nie robi wielkiego szumu w środowisku polskiego MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis