MMA PLUFCZobacz nagranie z zatrzymania Jona Jonesa [WIDEO]

Zobacz nagranie z zatrzymania Jona Jonesa [WIDEO]

Niedawno pojawiła się wiadomość, iż Jon Jones (26-1, 1N/C) został zatrzymany przez policję. W internecie już pojawił się materiał wideo z policyjnych czynności, który został zarejestrowany przez kamerę ukrytą w mundurze.

Jones nie pierwszy raz wszedł w konflikt z prawem. Ostatnia jego “wpadka” jest nieco łagodniejsza od wcześniejszych, gdyż głównie chodziło o jazdę pod wpływem alkoholu, choć w grę wchodziły jeszcze wystrzały z broni palnej. Badania policjantów potwierdziły stan upojenia alkoholowego u Jonesa. Więcej o sprawie przeczytacie poniżej.

Czytaj także: Jon Jones ponownie aresztowany. Mistrz UFC jeździł pod wpływem alkoholu i używał broni

Dzień po całym zajściu na kanale YouTube MMA Fighting pojawiło się nagranie, na którym widać moment zatrzymania “Bonesa”. Zarejestrowała go kamera, jaką obowiązkowo w mundurze posiadają amerykańscy policjanci.

Funkcjonariusze poprosili mistrza UFC w wadzie półciężkiej, by ten wysiadł z auta. Następnie zawodnik mieszanych sztuk walki miał do wykonania kilka testów sprawdzających jego trzeźwość. Na filmiku widać, jak Jones radzi sobie z postawionymi zadaniami.

Nagranie z zatrzymania: