MMA PLBoksW grudniu Mariusz Wach zawalczy z Furym? Jest propozycja!

W grudniu Mariusz Wach zawalczy z Furym? Jest propozycja!

Foto: facebook Wach

Mariusz Wach (36-6, 19 KO) nie tak dawno w rozmowie z naszym portalem zagwarantował, że w tym roku stoczy jeszcze jedną walkę. Niewykluczone, że będzie to duże starcie w Wielkiej Brytanii.

”Wiking” nie może w ostatnim czasie narzekać na brak ofert. Pojawiło się zapytanie ze strony Manuela Charra o starcie o tymczasowy pas, niebezpieczny i mocno bijący Filip Hrgović. Ponadto Wach pojawił się na liście potencjalnych rywali Tysona Fury’ego..

Wach-Fury już 12 grudnia?!

Mariusz Wach (36-6, 19 KO) dostał propozycję, aby dwunastego grudnia stoczyć ważny pojedynek w Anglii. ”Wiking” miałby skrzyżować rękawice – nie z mistrzem Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), a jego kuzynem Hughie Furym (24-3), który również łatwą przeprawą nie będzie!

26-latek po przegranej z Kubratem Pulevem odnotował dwa ważne zwycięstwa. Anglik szybko zabrał zero z rekordu Chrisa Norrada, a następnie przed czasem zdemolował już porozbijanego Samuela Petera. 26-latek w poprzednim roku stanął przed następnym ważnym starciem w jego zawodowej karierze.

Fury zagwarantował kłopoty, ale co ważne przegrał na punkty z Aleksandrem Powietkinem. Ostatnia walka Hughiego odbyła się w marcu tego roku, gdy przed czasem odprawił Pavela Soura z Czech.

Przypomnijmy, że jest to gala, na której w walce wieczoru wróci Anthony Joshua (23-1, 21 KO). Mistrz w końcu da szansę dla Kubrata Puleva (28-1). Wcześniej w ringu zamelduje się nasz reprezentant Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO). Polak w walce o tytuł podejmie niepokonanego Lawrence Okolie (14-0, 11 KO).

Zobacz także:

Mateusz Gamrot wyróżniony przez UFC! Zaskoczeni?

Walka Mateusza Gamrota doceniona w UFC! To był debiut ”Gamera” w największej organizacji na świecie

Widać postępy u Piotra Szeligi! Widzieliście filmik z treningu?

”Szeli” już pod koniec listopada wraca do klatki. Zobaczcie w jakiej formie jest Piotrek