MMA PLNajnowszeK-1Vyacheslav Datsik w zaledwie 50-sekund demoluje weterana MMA! [WIDEO]

Vyacheslav Datsik w zaledwie 50-sekund demoluje weterana MMA! [WIDEO]

Vyacheslav Datsik kolejnym startem udowadnia, że jest w naprawdę dobrej formie. Kontrowersyjny Rosjanin wystąpił na sobotniej gali Ural FC 2, gdzie w main evencie zmierzył się z weteranem MMA – Geronimo Dos Santosem. Warto zaznaczyć, że pojedynek został zakontraktowany w formule K-1.

Datsik

Już przed ich starciem pojawiło się spore zainteresowanie. Mowa o face to face, na którym nie brakowało przepychanek oraz mocnych okrzyków. Wspomniane wideo ma aktualnie na twitterze 2,1 mln wyświetleń.

Datsik z szybką robotą!

To była szybka robota. Vyacheslav Datsik potrzebował zaledwie 50 sekund na zdemolowanie weterana MMA – Geronimo Dos Santosa.

Datsik już na początku walki trafił bardzo mocnym obszernym uderzeniem. Brazylijczyk runął na deski i wydawało się, że jest po wszystkim. Nie wyglądało to dobrze… Mimo wszystko sędzia postanowił dać szansę ledwo przytomnemu Dos Santosowi, który zaraz runął drugi raz. Geronimo wstał, ale przy tym wskazał sędziemu, że doznał kontuzji. Walka została zakończona.

Sami zobaczcie:

Datsik w ostatnim czasie bije się na gołe pięści, ale też w formule MMA oraz K-1. Nie tak dawno mierzył się z takimi zawodnikami jak Alexander Emelianenko, Antonio ”BigFoot” Silva czy chociażby Jeff Monson.

Zobacz także:

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis