MMA PLJake PaulVitor Belfort krytykuje Askrena i Woodleya za walkę z youtuberem: Oni są tak słabi, że moja córka by sobie z nimi poradziła

Vitor Belfort krytykuje Askrena i Woodleya za walkę z youtuberem: Oni są tak słabi, że moja córka by sobie z nimi poradziła

Były mistrz UFC i żywa legenda sportów walki Vitor Belfort krytykuje Bena Askrena i Tyrona Woodleya za podjęcie się walki z youtuberem, które według Brazylijczyka zakończą się fiaskiem dla świata MMA.

Chodzi o pojedynki bokserskie z youtuberem Jakiem Paulem. Starcie z internetowym celebrytą przegrał już w pierwszej rundzie Ben Askren, a pod koniec sierpnia do takiej walki wejdzie inny były mistrz MMA – Tyron Woodley.

Zdaniem Vitora Belforta, zarówno Askren jak i Woodley są najgorszymi reprezentantami mieszanych sztuk walki w świecie boksu.

Vitor Belfort krytykuje Askrena i Woodleya za walkę z youtuberem: Oni są tak słabi, że moja córka by sobie z nimi poradziła

“Uważam, że Askren i Woodley to najgorsi przedstawiciele MMA w walce bokserskiej. Z nimi mogę walczyć tej samej nocy, po kolei. Odprawię ich bez problemu. Nie przetrwają nawet dwóch rund. Słabo reprezentują MMA w walce bokserskiej. Oni są tak słabi, że moja córka – Victoria mogłaby sobie z nimi poradzić. Widziałeś jak ona boksuje? Potrafi to, bo wszystkie moje dzieci boksują od wczesnych lat dzieciństwa.” – powiedział w rozmowie z MMAfighting.com.

Co ciekawe, Vitor Belfort sam ma pojawić się w ringu bokserskim w walce pięściarskiej. Na jednej z najbliższych gal Triller Fight Club ma zmierzyć się z youtuberem – The Real Tarzannem.

Gala z tą walką została jednak przesunięta w czasie z powodu kłopotów zdrowotnych jednego z uczestników walki wieczoru – Teofimo Lopeza, który został pozytywnie przetestowany na obecność COVID-19 i musi teraz dojść do pełni sprawności przed podjęciem się kolejnej walki.

Zobacz także:

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2021]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Sprawdźcie co was czeka w naszym rozkładzie jazdy!