MMA PLBoksVitor Belfort chce rewanżu z Andersonem Silvą ale… w innej formule

Vitor Belfort chce rewanżu z Andersonem Silvą ale… w innej formule

Vitor Belfort chce rewanżu z Andersonem Silvą! Brazylijczyk ponownie chce się skonfrontować ze swoim rodakiem, ale tym razem w innej formule.

Vitor Belfort

Przypominamy, że pierwsze starcie między Andersonem Silvą a Vitorem Belfortem odbyło się w lutym 2011 roku na gali UFC 126. Wówczas “Spider” zaprezentował fanom jeden z najgłośniejszych front kicków w całej historii mieszanych sztuk walki:

Vitor Belfort chce rewanżu z Andersonem Silvą ale… w innej formule

Teraz, po dekadzie od tamtego starcia Belfort i Silva wystąpią na jednej gali. 11 września odbędzie się bowiem gala bokserska Triller Fight Club, na której Belfort zmierzy się z Oscarem De La Hoyą, a Silva skrzyżuje rękawice z Tito Ortizem.

Belfort w rozmowie z AG Fight przyznał, że jest zainteresowany rewanżem z Andersonem Silvą, ale w formule bokserskiej:

“Starcie Silva vs. Ortiz jest wielkim wzmocnieniem karty walk Triller Fight Club. I na pewno możemy mieć rewanż z Andersonem Silvą pod koniec tego roku. Jestem tym rewanżem zainteresowany!”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę bokserską między Silvą a Belfortem?

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis