MMA PLMarcin NajmanVIP MMA 4: Marcin Najman wraca po wielkich problemach i odprawia przed czasem gangstera!

VIP MMA 4: Marcin Najman wraca po wielkich problemach i odprawia przed czasem gangstera!

Marcin Najman odnotował drugie zwycięstwo z rzędu, ale nie było to łatwe starcie… Mirosław Dąbrowski w pierwszej odsłonie był bliski zwycięzca przed czasem. ”El Testosteron” wrócił w drugiej rundzie, lecz przerwanie należało do kontrowersyjnych.

Najman

Mirosław Dąbrowski nie kalkulował i poszedł z mocną serią ciosów. ”El Testosteron” padł na deski, lecz ”Misiek z Nadarzyna” nie potrafił tego wykończyć. Było blisko dosiadu. W drugiej rundzie Najman szybko ruszył po obalenie, ale nie była to udana próba. Najman trafił mocnym ciosem. Dąbrowski się zachwiał, sędzia szybko postanowił przerwać. Trzeba jednak zaznaczyć, że było to kontrowersyjne przerwanie.

Marcin Najman:

”El Testosteron” w swojej organizacji stoczył trzy pojedynki. Najman podczas MMA VIP 3 przed własną publicznością zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Zobacz także:

Walczył w KSW, FAME MMA, a teraz czas na WOTORE! Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści! Co wy na to?

Wszystko jasne! Wiemy, gdzie swój następny pojedynek stoczy doświadczony Marcin Wrzosek. ”Polish Zombie” już w przeszłości wspominał o potencjalnej walce na gołe pięści. Były mistrz KSW zawalczy na najbliższej gali WOTORE 5. Już niebawem poznamy szczegóły.

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis