MMA PLMMA-VIPVIP MMA 4: Rafał Jackiewicz dał lekcje boksu i znokautował Kazika Klimat Kartel!

VIP MMA 4: Rafał Jackiewicz dał lekcje boksu i znokautował Kazika Klimat Kartel!

Rafał Jackiewicz już w pierwszej rundzie znokautował cięższego Wojciecha Ochnickiego. Pojedynek odbył się na zadach bokserskich.

Kazik

Od początku byłą widoczna przewaga umiejętności. ”Kazik Klimat Kartel” nie mógł niczym zaskoczyć przeciwnika. Jackiewicz dochodził do celu z ciosami i robiły one wrażenie. Pod koniec pierwszej rundy mocny cios w punkt i mamy po wszystkim. ”Kazik Klimat Kartel” wstał, ale zaraz chwiejnym krokiem wpadł na siatkę – trzeba było kończyć!

Wstępnie doświadczony pięściarz miał zawalczyć z Krystianem ”Krychą UFC” Wilczakiem. Ostatecznie zawodnik FAME MMA postanowił zrezygnować z występu na gali Marcina Najmana. Nie tak dawno w mediach w mocnych słowach o Jackiewiczu wypowiedział się właśnie ”Kazik Klimat Kartel”. Wojciech apelował o walkę… w boksie!

Kazik Klimat Kartel:

Wojciech Ochnicki aspiruje do rapera. ”Kazik Klimat Kartel” stoczył już jeden pojedynek. Miał on miejsce na ostatniej gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Wojciech na zasadach cage boxu zmierzył się z Maciejem ”GSP” Gandziarowksim. Pojedynek dostarczył sporo emocji. Po całym dystansie pewnym zwycięzcą został ”GSP”.

Rafał Jackiewicz:

45-latek na swoim koncie ma dwie walki w MMA. Jackiewicz debiutu nie będzie dobrze wspominał. Było to starcie na KSW 28 w Szczecinie. Zawodnik publiczności Marcin Parcheta dominował i ostatecznie w trzeciej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Zobacz także:

Walczył w KSW, FAME MMA, a teraz czas na WOTORE! Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści! Co wy na to?

Wszystko jasne! Wiemy, gdzie swój następny pojedynek stoczy doświadczony Marcin Wrzosek. ”Polish Zombie” już w przeszłości wspominał o potencjalnej walce na gołe pięści. Były mistrz KSW zawalczy na najbliższej gali WOTORE 5. Już niebawem poznamy szczegóły.

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis