MMA PLMMA-VIPVIP MMA 4: Bosski Roman pewnie wypunktował twardego GSP!

VIP MMA 4: Bosski Roman pewnie wypunktował twardego GSP!

Roman Lachowicz ma za sobą udany debiut w mieszanych sztukach walki. ”Bosski Roman” jednogłośną decyzją sędziów pokonał Macieja ”GSP” Gandziarowskiego.

Roman

We wszystkich (3-rundach) mieliśmy podobny przebieg. ”Bosski Roman” trafiał częściej i celniej, lecz ”GSP” był twardy i próbował się odgryzać. Cały pojedynek był rozegrany w stójce. W drugiej rundzie u obu widzieliśmy już pierwsze oznaki walki – pojawiła się krew. W trzeciej rundzie ”Bosski Roman” zaczął wyprowadzać również niskie kopnięcia, ale i tym nie zaskoczył rywala.

Bosski Roman:

”Bosski Roman” to popularny raper. Ponadto wydawca, producent czy pomysłodawca fundacji Drużyna Mistrzów Sport Muzyka Pasja. Członek zespołu Firma. Lachowolski wraz z młodszym bratem ”Młody Bosski” tworzą formację Bosskiskład.

GSP:

Maciej wystąpił na ostatniej edycji MMA VIP 3 ”Galaktyka Osobowości”. Gandziarowski ostatecznie zawalczył w cage boxie. ”GSP” po całym dystansie i emocjonującym pojedynku pokonał Wojciecha ”Kazik Klimat Kartel” Ochnickiego.

Zobacz także:

Ziemowit Kossakowski zapowiada powrót: Mniej melanży i będzie cacy! Co wy na to?

Ziemowit Kossakowski nie powiedział ostatniego słowa! Były dziennikarz TVP Info na instagramie zapowiada powrót. Piast zapewnia, że tym razem nie zawiedzie i weźmie na poważnie przygotowania do freakowego starcia.

FAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim! Chcielibyście to zobaczyć?

Norman Parke (28-7-1) już dwudziestego szóstego marca stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” podczas 13 edycji w Gliwicach zmierzy się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (4-4). Mimo wszystko ex zawodnik UFC już w tym momencie jest otwarty na inne szalone zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis