MMA PLMarcin NajmanVIP MMA 1: Marcin Najman pokazał w jaki sposób pokona Taxi Złotówę! [WIDEO]

VIP MMA 1: Marcin Najman pokazał w jaki sposób pokona Taxi Złotówę! [WIDEO]

Marcin Najman jest pewny swego przed pożegnalną walką. Dojdzie do niej już trzynastego lutego. 41-latek w walce wieczoru zmierzy się z ”Taxi Złotówą”. Obaj swoją wypłatę przeznaczą na cele charytatywne.

Podczas gali MMA VIP zobaczymy debiut znanych pięściarzy. Mowa o Ewie Piątkowskiej, Przemku Opalachu oraz Marcinie Rekowskim.

To nie koniec, bo dość niespodziewanie do karty została dodana walka doświadczonej Izabeli Badurek. Ex zawodniczka UFC w październiku poprzedniego roku po świetnym pojedynku pokonała Anitę Bekus.

O pas najlepszego trenera personalnego zawalczą Tomasz Łomnicki oraz debiutujący Adrian Cios. ”Fit Dzik” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Łomnicki miał już szansę pokazać się na pierwszej edycji FFF, która była transmitowana na kanałach Polsatu.

Najman pokazał jak skończy ”Taxi Złotówę”!

Pewności siebie nie można mu odmówić… Marcin Najman pokazał jak zamierza zakończyć swój pojedynek z ”Taxi Złotówą”.

Jeżeli ktoś nie chce oglądać gali MMA-VIP, a chciałby już dziś wiedzieć jak zakończy się walka wieczoru, to pokazuje, by nie trzymać w niepewności. Kaznodzieja Złotowa to ten na dole 😊👊

Posted by Marcin Najman on Monday, January 18, 2021

Jeżeli ktoś nie chce oglądać gali MMA-VIP, a chciałby już dziś wiedzieć jak zakończy się walka wieczoru, to pokazuje, by nie trzymać w niepewności. Kaznodzieja Złotowa to ten na dole 😊

”El Testosteron” nie był zadowolony z zachowania swojego rywala na konferencji prasowej. Szymon Wrzesień sam zgłosił się do walki z Marcinem, a gdy została zatwierdzona – szuka tylko okazji, aby wbić ”szpilkę” rywalowi.

Złotówa dostał skrzydeł i odleciał… Momentami gada jak kaznodzieja. Twarde lądowanie już 13 lutego 😉

Posted by Marcin Najman on Sunday, January 17, 2021

Złotówa dostał skrzydeł i odleciał… Momentami gada jak kaznodzieja. Twarde lądowanie już 13 lutego 😉

Na przestrzeni ostatnich 15 miesięcy wysłuchuje na konferencjach wlasciwie tego samego… Staje się to już bardzo…

Posted by Marcin Najman on Monday, January 18, 2021

Na przestrzeni ostatnich 15 miesięcy wysłuchuje na konferencjach właściwie tego samego… Staje się to już bardzo męczące. Czy Bonusowi, Lwu i Złotowie teksty pisze ten sam człowiek ? W każdym razie, koniec będzie taki sam.

Zobacz także:

Miało być face to face, a skończyło się pocałunkiem! Jak oceniacie sytuacje przed MMA VIP 1?

Nikt się tego nie spodziewał. Miało być zwykłe face to face, a wyszło… Sami zobaczcie

Walka 3 vs 1! Co wy o tym sądzicie?

Na jednej z rosyjskich siłowni doszło do starcia 3 vs 1. Zawodowiec zmierzył się z trzema amatorami. Kto wygrał i jak to wyglądało? Jest wideo!