MMA PLKSWViaplay sprzedaje kolejne udziały. Co dalej z platformą transmitującą gale KSW?

Viaplay sprzedaje kolejne udziały. Co dalej z platformą transmitującą gale KSW?

Grupa Viaplay sprzedała kolejne udziały. Tym razem przejął je inwestor z Czech. Co dalej z platformą streamingową, na której transmitowane są min. gale KSW?

Viaplay sprzedaje kolejne udziały

Jak podaje portal Press.pl czeska grupa inwestycyjna PPF kupiła 6,3% udziałów Viaplay. Nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości zdecyduje się na zakup kolejnej części udziałów.

To kolejna transakcja sprzedaży udziałów przez Viaplay. 12 lipca Canal+ zakupił ich bowiem 12%.

Wyprzedaż wiąże się z pewnością z planami grupy. Viaplay zamierza bowiem wycofywać się z wielu rynków, w tym również z Polski. Grupa zamierza skupić się przede wszystkim na rynkach skandynawskich oraz Holandii.

Polski oddział Viaplay zapewnia, że jak na razie dla fanów nic się nie zmienia i będą mogli oni dalej oglądać wybrane wydarzenia sportowe na platformie. Federacja KSW zapewnia zaś, że kontrakty zostaną wypełnione, mimo, że Viaplay “zamierza przeprowadzić strategiczną ocenę swojej międzynarodowej działalności, która może doprowadzić do sprzedaży, nawiązania współpracy z innymi firmami lub opuszczenia polskiego rynku.”

Radykalne działania Viaplay wiążą się z niekorzystnymi wynikami finansowymi i notowanymi stratami. Zapewne w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się zbywania dalszej części udziałów.

Zobacz także:

Słowa Michała Kubiaka zszokowały Polskę. Dlaczego depresja nie omija sportowców?

Nie jestem doktorem, ale myślę, że to siedzi tylko i wyłącznie w głowie i co by się nie działo, jesteś sam w stanie sobie z tym poradzić – siatkarz Michał Kubiak w podcaście “Żurnalisty” zszokował środowisko dość lekkomyślnymi stwierdzeniami o depresji. Nie zgadzam się z naszym reprezentantem. Dlaczego depresja to poważny problem, z którym trudno poradzić sobie samemu a praca nad psychiką jest niezwykle istotna dla każdego sportowca (i nie tylko)?

Głowacki chętnie zastąpi ”Diablo” i zmierzy się z Tańculą? Przypomina wypowiedź freak fightera!

Arkadiusz Tańcula pozostaje aktualnie bez przeciwnika. ”Aory” drugiego września podczas gali FAME MMA 19 w Krakowie miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem. Wygląda na to, że wszystko zakończy się fiaskiem. Teraz na wypadnięcie Włodarczyka postanowił zareagować ”Główka”, który przypomniał wypowiedź Tańculi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis