VI Mistrzostw Polski ADCC: Wyniki!

Impreza odbyła się 1 Maja w Szczecinie. Wyniki poniżej.

Klasyfikacja drużynowa:

1. Berserkers Team 47 pkt
2. Bastion Gracie Barra Team Draculino 33 pkt
3. Drysdale jiu jitsu 30 pkt

Kategoria Juniorzy

Junior – 55 kg

1.Kałużny Mariusz – Copacabana Konin
2. Zawadzki Krystian – Berserkers Team
3. Zjawin Szymon – Łamator Racibórz
3. Sroczyński Piotr – Linke Gold Team

Junior – 60 kg

1.Zieliński Łukasz – Berserkers Team
2.Bara Krzysztof – Łamator Racibórz
3.Świstak Kamil – Berserkers Team
3.Sadkowski Piotr – Linke Gold Team

Junior – 65 kg

1.Pacholik Oskar – Berserkers Team
2.Kiernicki Łukasz – Berserkers Team
3.Sieradzki Kamil – Linke Gold Team
3.Zych Arkadiusz – Strefa Walki

Junior – 70 kg

1. Szymański Roman – City Zen Club Poznań
2.Skrzypczyk Wojciech – Alliance Team
3.Lipiński Dawid – Sambo System Polska Bełchatów
3.Kamiński Andrzej – Linke Gold Team

Junior – 75 kg

1.Meller Rafał – Gracie Barra Team Draculino
2.Grieger Tomasz – Berserkers Team
3.Lesiak Fabian – Top Team Kołobrzeg
3.Latosz Karol – Top Team Szczecin

Junior – 80 kg

1.Ramski Adam – Berserkers Team
2.Drożdżyński Marcin – Linke Gold Team
3.Burkacki Bartek – Drysdale jiu jitsu
3.Hajnrych Stan – Marga Submission Fighting

Junior – 85 kg

1.Woźnicki Szymon – Top Team Szczecin
2.Maniecki Damian – Linke Gold Team
3.Stańczuk Cezary – Strefa Walki
3.Maczyński Maksymilian – Top Team Kołobrzeg

Junior – 90 kg

1.Fernardo Marcin – Top Team
2.Nowak Kamil – Alliance Team
3.Wojcieszyk Michał – Strefa Walki
3.Furmann Leszek – MMA Devil

Junior + 90 kg

1.Marcin Mamrysz – Linke Gold Team
2.Łysiak Tomasz – Alliance Team
3.Orłowski Marcin – Linke Gold Team
3.Szatkowski Tomasz – Top Team Kołobrzeg

Kategoria Początkujący

Kategoria – 65 kg

1.Piesiewicz Jakub – Marga SF
2.Marcisz Michał – Linke Gold Team
3.Sieradzki Bartłomień – Linke Gold Team
3.Nowak Jacek – Alliance

Kategoria – 70 kg

1.Osiński Piotr – Alliance Team
2.Dzianach Michał – GBT
3.Strzesak Jarosław – KS Pretorian Gorzów
3.Walenciak Mikołaj – Drysdale jiu jitsu

Kategoria – 75 kg

1.Rudzki Tomasz – SW
2.Rogiński Mikołaj – MMA Devil
3.Dziubecki Daniel – Sambo System Bełchatów
3.Dziamski Radosław – Drysdale jiu jitsu

Kategoria – 80 kg

1.Szczepanowski Marcin – Strefa Walki
2.Krawczyński Adrian – TT
3.Barański Eugeniusz – TT
3.Matusiak Przemysław – Alliance Team

Kategoria – 85 kg

1.Błoński Łukasz – Berserkers Team
2.Grześkowiak Paweł – Alliance Team
3.Markiewicz Krzysztof – Top Team Kołobrzeg
3.Lewandowski Adam – Berserkers Team

Kategoria – 90 kg

1.Ostrowski Mateusz – Berserkers Team
2.Juszczyszyn Piotr – Linke Gold Team
3.Lewandowski Tomasz – Linke Gold Team
3.Pojaszewski Karol – Berserkers Team

Kategoria – 95 kg

1.Komar Bartosz – Berserkers Team
2.Żyłkowski Paweł – Berserkers Team
3.Adrian Piotr – Drysdale jiu jitsu
3.Surdel Mateusz – Berserkers Team

Kategoria – 100 kg

1.Kulig Mariusz – GBTD
2.Rąbel Marcin – Berserkers Team
3.Morzyc Sebastian – TT
3.Pokorski Tomasz – City Zen Club Poznań

Kategoria + 100 kg

1.Orłowski Krzysztof – Dragon Koszalin
2.Mliński Piotr – Linke Gold Team
3.Grajek Jacek – Boks Poznań
3. Lewandowski Arek – Berserkers Team

Kategoria Seniorek

Seniorki – 50 kg

1. Pieczewska Joanna – Złomiarz Team
2. Zdrodowska Anita – Berserkers Team

Seniorki – 57 kg

1.Paszkiewicz Sandra – Berserkes Team
2.Wyrzykowska Marta – Złomiarz Team
3.Zygmunt Weronika – Grappling Kraków
3.Wrzosek Małgorzata – Alliance Team

Seniorki + 57 kg

1.Zawodnik Karolina – Berserkers Team
2.Preiss Irena – Berserkers Team
3.Małyjasiak Maria – Berserkers Team
3.Kłosowicz Natalia – Strefa Walki

Kategoria Średnio zaawansowani

Kategoria – 65,9 kg

1.Rozenbajgier Kacper – Alliance Team
2.Śmierzchalski Tomasz – Drysdale jiu jitsu
3.Kuzik Maciej – Drysdale jiu jitsu
3.Marciniak Łukasz – MMA Devil

Kategoria – 76,9 kg

1.Kałuszewski Maciej – Berserkers Team
2.Makowski Wojciech – Berserkers Team
3.Elsner Michał – Marga SF
3.Podgórski Wojciech – Berserkers Team

Kategoria – 87,9 kg

1.Piechota Oskar – Drysdale jiu jitsu
2.Michalec Łukasz – Drysdale jiu jitsu
3.Blige Łukasz – Alliance Team
3.Pawlikowski Michał – Drysdale jiu jitsu

Kategoria + 87,9 kg

1.Rutkowski Piotr – AZS UAM BT
2.Pachut Dariusz – Grappling Kraków
3.Winiarski Łukasz – Berserkers Team
3.Guff Łukasz – Berserkers Team

Kategoria zaawansowani

Kategoria – 65,9 kg

1.Loska Jędrzej – Złomiarz Team
2.Podstawczuk Piotr – Berserkers Team
3.Bąk Bartosz – Łamator Racibórz
3.Bilski Łukasz – Marga SF

Kategoria – 76,9 kg

1.Polok Maciej – Bastion Gracie Barra Team
2.Held Marcin – Bastion Gracie Barra Team
3.Kloc Grzegorz – Berserkers Team.
3.Cholewicki Tomasz – Top Team Szczecin

Kategoria – 87,9 kg

1.Tyszka Zbigniew – Drysdale jiu jitsu
2.Różański Maciej – Berserkers Team
3.Dowda Daniel – Top Team Szczecin
3.Bagiński Piotr – Berserkers Team

Kategoria – 98,9 kg

1.Kowalczyk Marek – Linke Gold Team
2.Umiński Kamil – Alliance Team
3.Gułaś Marcin – MBG
3.Gutowski Michał – Berserkers Team

Kategoria + 98,9 kg

1.Majka Tomasz – Berserkers Team
2.Juskowiak Mateusz – Berserkers Team
3.Lach Wojciech – Dragon Koszalin
3.Szymczyk Grzegorz – Drysdale jiu jitsu

Źródło: sfd/grapplerinfo

Możliwość komentowania jest wyłączona.