MMA PLGROMDAVasyl wystąpi na GROMDA 3! Na pierwszej gali walk na gołe pięści doszedł do półfinału

Vasyl wystąpi na GROMDA 3! Na pierwszej gali walk na gołe pięści doszedł do półfinału

Vasyl Halych wystąpi na GROMDA 3! Zawodnik Shark Top Team wejdzie do ringu walczyć na gołe pięści już po raz drugi. Wcześniej wystąpił bowiem na premierowej gali GROMDA, gdzie doszedł do półfinału.

Tam przegrał z faworyzowanym Michałem “Kickbokserem” Bławdziewiczem, ale pozostawił po sobie dobre wrażenie. Teraz będzie miał kolejną szansę zaistnienia w organizacji Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego.

Vasyl wystąpi na GROMDA 3! Na pierwszej gali walk na gołe pięści doszedł do półfinału

Tak udział Vasyla zapowiadają promotorzy GROMDY:

Waleczny wilk, żyjący dla dobrej bitki. VASYL wraca do gry na GROMDA 3!

Reprezentant klubu Shark Top Team udanie zaprezentował się podczas pierwszego turnieju Gromda. Mocniejszy, zdeterminowany i gotowy na krwawe starcia. Oto pierwszy uczestnik 2 turnieju GROMDA.

Boks na gołe pięści powraca! GROMDA 3, czyli szykujcie się na ostrą jazdę na krawędzi! Zawodnicy ponownie spotkają się nie tylko bez rękawic, ale także w dużo mniejszym ringu o wymiarach 4 x 4 metra, a walki trwają do skutku. Nokaut bo innej opcji nie ma. Dwie dotychczasowe gale potwierdziły, że kibice wolą się emocjonować takimi rozstrzygnięciami niż często kontrowersyjnymi werdyktami znanymi z zawodowych ringów i klatek.

GROMDA: Walki na gołe pięści.
Nie ma miękkiej gry.

Zobacz także:

Zawodnik KSW walczył mając koronawirusa? Marcin Wrzosek: Dlatego średnio mu poszło

Czy zawodnik KSW walczył mając koronawirusa? Taką tezę w mediach społecznościowych postawił były mistrz wagi piórkowej KSW Marcin Wrzosek. Przy okazji, zaprosił tego zawodnika do walki na początku 2021 roku.

Grzegorz Szulakowski chce Rajewskiego: Raju jaki Pejić? Coś tam kiedyś podkręcałeś

Grzegorz Szulakowski chce Łukasza Rajewskiego! Jeden z czołowych zawodników kategorii lekkiej w Polsce opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym wyzwał do walki “Raja”.

Popek Monster w świetnej formie! Stał się fit-świrem!

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA Popek Monster w świetnej formie! Były zawodnik KSW, który aktualnie związany jest z poznańską organizacją mieszanych sztuk walki na Instagramie pokazał, jak aktualnie prezentuje się jego forma.