Vaso Bakocevic przed FEN 25: Przybywam, aby cię zabić i rzucić twoje truchło do pieprzonej rzeki

Foto: Abu Dhabi Warriors
Foto: Abu Dhabi Warriors

W walce wieczoru gali FEN 25 w Ostórdzie dojdzie do rewanżowego pojedynku między Maciejem Jewtuszko (12-4) a Vaso Bakoceviciem (38-17-1).  “Psychopata” z Czarnogóry w końcu sam potwierdził pojedynek i zrobił to w typowy dla siebie sposób.

Zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą w październiku 2014 roku na gali KSW 28. “Irokez” był wtedy mistrzem wagi lekkiej, jednak na gali w Szczecinie nie bronił mistrzowskiego pasa. Polak przegrywał po dwóch rundach, jednak ostatecznie zakończył pojedynek na swoją korzyść w trzeciej rundzie.

Bakocevic we wpisie na Instagramie wspomina pierwszą walkę i zapewnia, że tym razem wynik pojedynku będzie zupełnie odmienny.

“FEN

Walka wieczoru

Na żywo na Polsat Sport

Bakocevic (38-17-1) vs. Jewtuszko (12-4)

Mój pierwszy rewanż po 56 walkach i jeśli miałbyć wybrać jedną walkę, gdzie chciałbym pomśćić porażkę to będzie z pewnością ta. Gdy walczyliśmy po raz pierwszy on był mistrzem KSW w dywizji do 70 kg. Wchodziłem do pojedynku w ostatniej chwili, naj**any, bez formy, a mimo to biłem go przez dwie rundy zanim kopnął mnie w wątrobę i zostawił, żebym zdychał jak pies. Teraz wyobraźcie sobie co z nim zrobię  kiedy będę przygotowany i bogatszy o całe doświadczenie zdobyte przez lata. Maciej to miły gość, i prawdziwy mistrz, ale jest już stary i skończony. Nadchodzę, aby umieścić ostatnią kulę w jego łbie.Nie ma szans, pierwsza runda i będziesz spał. Zapamiętaj to, żadnych obaleń czy jakiegoś g**na. Przybywam, aby cię zabić i rzucić twoje truchło do pieprzonej rzeki.”

View this post on Instagram

@fightexclusivenight Main event Live on @polsatsport.pl @polsatofficial Bakocevic(38-17-1) Vs Jewtuszko(12-4) My first rematch after 56 fights and if i could pick one fight i lose to avange it would be this one for sure.First time we fought he was the current KSW champ at 70kg and i came in on short notice,drunk and out of shape and still beat him for 2 rounds until i got kicked in the liver and left on the ground to die like a dog.Now imagine when i come in shape and all the experience i got over the years what will i be able to do to this man.Maciej is a nice guy and a true champ but he is old and he is done,im just coming to put the last bullet to his head.You dont stand a chance,1st round you will be slept remember that…no takedowns no shit im coming to fucking kill you and throw your corpse in the fucking river @irokez81

A post shared by Vaso "Psychopath" Bakocevic (@vaso_psycho) on

Poza walką wieczoru na galę FEN25 potwierdzono również pojedynek kobiet –  Katarzyna Lubońskia (6-2) vs. Izabela Badurek (7-5).