MMA PLBorys MańkowskiVaso Bakocević: Mańkowski jest za miłym człowiekiem żeby bić się na gołe pięści! [WIDEO]

Vaso Bakocević: Mańkowski jest za miłym człowiekiem żeby bić się na gołe pięści! [WIDEO]

Vaso Bakocević nie odmawia wyzwań! Czarnogórze już dziś wystąpi na pierwszej edycji Genesis. Doświadczony zawodnik MMA na zasadach gołych pięści zmierzy się z Dariuszem Rutkiewiczem.

Zawodnicy, którzy wystartują na piątkowej gali Genesis będą mogli używać gołych pięści i łokci podczas walki w stójce. Co więcej dozwolone będą także uderzenia w klinczu. Wymagające pojedynki bez użycia rękawic oraz bogata karta walk wiążą się także ze skróceniem czasowego wymiaru starć.

Vaso Bakocević: Bardzo się cieszę, że jest to walka właśnie tutaj!

Jak się okazuje Vaso Bakocević dostał już propozycję walki na gołe pięści. Czarnogórzec jest bardzo szczęśliwy, że ponownie mógł przyjechać do Polski. ”Psychopata” zdradził również, że nie widzi Borysa Mańkowskiego w walce na gołe pięści, ale to już usłyszycie w wywiadzie poniżej.

Miałem chociażby ofertę walki na gołe pięści w Anglii, ale co przede wszystkim zdecydowało, że zawalczę na Genesis w Polsce? To, że nie musiałem się martwić o żadne wizy, jakieś przygotowania. Po prostu mogłem tu przyjechać w każdej chwili no i miałem walki co miesiąc,mogłem sobie spokojnie wszystko zrobić. Bardzo się cieszę, że jest to walka właśnie tutaj. 

Cała rozmowa poniżej:

Rozpiska gali Genesis: Różal vs. Barnett:

Początek gali w piątek o godz. 20:00.

120,2 kg: Marcin “Różal” Różalski vs. Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs. Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs. Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
120,2 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Zobacz także:

Prezes FEN ostro o Wrzosku! Zaskoczeni?

Paweł Jóźwiak postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć Marcinowi Wrzoskowi. Jak myślicie partnerka ”Polish Zombie” zawalczy jeszcze w FEN?

Szadziński mocno o Korniku! Jak myślicie co powodem?

Gracjan Sadziński liczy, że w przyszłości dojdzie do jego rewanżu z ”Kornikiem”. Wojownik z Stargardu w mocnych słowach wypowiedział się o Arturze Sowińskim