MMA PLBez kategoriiVaria: MMA to szeeeeeeeroki temat…

Varia: MMA to szeeeeeeeroki temat…

dana-i-spolka.jpg

John McCain wygrał prawybory prezydenckie w New Hampshire. Co z tego wynika? Ano to, że prezydentem USA może być największy przeciwnik UFC w historii. W prehistorycznych czasach, kiedy największą gwiazdą UFC był Ken Shamrock to właśnie Kenny walczył o legalizację MMA z McCainem i zrobił cholernie dużo dla MMA. Niezależnie od tego jak zabawny bywa Duży Shammy zawszę będę miał mój szacunek za to, co zrobił dla tego sportu. Czy idą cięzkie czasy dla MMA w USA? Jeżeli możesz głosować to dla dobra sportu może lepiej zakreślić kratkę przy nazwisku Obama?

Co oznaczają tatuaże Aleksa Emelianenko? Wbrew pozorom najmniej ważny jest żniwiarz na plecach – liczą się dwię gwiazdy na ramionach, które symbolizują bardzo wysoką pozycję w rosyjskiej mafii. Więcej wiedzy paradoksalnie na pustyni intelektualnej, którą jest forum Sherdoga.

Jeżeli masz konsole (touch of gloves Youshi – przyp. rshmn) to pewnie słyszałeś o wojnie formatów HDDVD vs. BlueRay. UFC oddało już swój głos.

Dana White na gali razem z Marcusem Davisen, Kenny’m Florianem, Jorge Rivera’ą, Murilo “Ninja” Rua, Sean Gannonem (pogromca Kimbo)? Tak, to wszystko możliwe podczas eventu World Championship Fighting 8 Lutego 2008 r. Dana nie zmienia barw, po prostu pojawia się na małej gali w poszukiwaniu talentów. Zawodnicy pewnie dadzą się siebie dodatkowe kilka procent wiedząc, że boss największej organizacji MMA na świecie siedzi na trybunach.

Vadim Finkelstein informuje, że kolejna gala M-1 będzie w USA. W wywiadzie powiedział też, że jest możliwy rewanż Fedora z Choiem. I jak tu nie kochać M-1?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis