MMA PLCiekawostkiVan Damme wzbudził zamieszanie! Złodziej wykorzystał okazję i zwinął… 3,5 miliona dolarów!

Van Damme wzbudził zamieszanie! Złodziej wykorzystał okazję i zwinął… 3,5 miliona dolarów!

To była scena jak z filmu sensacyjnego! Podczas gdy oczy przechodniów zwrócone były na gwiazdę wielkiego ekranu, nieopodal złodziej uciekał z łupem. Wartość zrabowanych precjozów szokuje!

Trudno dziwić się reakcji ludzi, którzy zupełnym przypadkiem spotkali na ulicy Jean-Claude Van Damme’a. Być może z podobnego założenia wyszedł rzezimieszek, dla którego wizyta aktora w Paryżu okazała się wielką szansą. Przestępca napadł na ekskluzywny sklep jubilerski Chaumen, skąd zrabował kosztowności o wartości od 2.5 do 3.5 miliona dolarów, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.

Pracę paryskiej policji utrudnia fakt, że brak jest świadków zdarzenia, więc mundurowi mogą bazować jedynie na obrazie z kamer monitoringu. Jak się okazuje, funkcjonariuszom udało się już zatrzymać dwóch mężczyzn, który mogą mieć związek z całym zajściem. Biorąc pod uwagę wartość skradzionych przedmiotów, przypadkowa obecność Van Damme’a w okolicy może budzić wątpliwości. Zwolennicy teorii spiskowych muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż jak dotychczas, nie ma żadnych informacji dotyczących ewentualnego związku aktora ze sprawą.

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.