Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLwalki na gołe pięściValhalla Fighting Storm Edition: Już dziś gala na gołe pięści!

Valhalla Fighting Storm Edition: Już dziś gala na gołe pięści!

Gotowi na wyjątkowe emocje? Po raz pierwszy dla polskiej publiczności, gala VALHALLA FIGHTING STORM EDITION prosto z Czech już 7 maja 2023 roku! Oczekujcie najbardziej zaciętych starć w boksie bez rękawic!

Czechy

Przedstawiamy Wam główną walkę turnieju STORM EDITION, w której zmierzą się dwa kompletnie odmienne charaktery:me Doświadczony Petr Beránek czy młody i głodny zwycięstwa Dominik Herold – hooligan czy spokojny dozorca?

Nie zwlekaj, kup PPV i ciesz się spektakularnym widowiskiem. VALHALLA FIGHTING STORM EDITION to wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy! Najbardziej zdeterminowani wojownicy będą walczyć do upadłego, a na ringu pozostaną tylko najsilniejsi.

Każdy fan sportów walki doskonale wie, że pojedynki bez rękawic gwarantują najbardziej elektryzujące starcia. VALHALLA FIGHTING STORM to krew, przemoc, emocje – tego nie można przegapić!

Gala już dziś godz. 18.00 będzie dostępna na platformie PlayLive (TUTAJ) https://playlive.net/info/127/mmapl z polskim komentarzem za jedyne 34,99 zł!

Kup PPV już dziś. Przed tobą wieczór pełen krwawych emocji.

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis