MMA PLUFCValentina Shevchenko wskazała trzy zawodniczki, z którymi podjęłaby teraz rękawice

Valentina Shevchenko wskazała trzy zawodniczki, z którymi podjęłaby teraz rękawice

Foto: Aug 10, 2019; Montevideo, MO, Uruguay; Valentina "Bullet" Shevchenko (red gloves) vs. Liz "Girlrilla" Carmouche (blue gloves) during UFC at Antel Arena. Mandatory Credit: Jason Silva-USA TODAY Sports

Mistrzyni wagi muszej UFC dywizji kobiet Valentina Shevchenko (19-3) na minionej gali UFC 247 w Houston odniosła kolejne ważne w zawodowej karierze zwycięstwo.

Peruwianka znokautowała w trzeciej rundzie Katlyn Chookagian w co-main evencie wydarzenia.

Po swojej kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego, Shevchenko wskazała trójkę zawodniczek, które jej zdaniem zasługują na walkę o tytuł mistrzowski i z którymi chętnie podjęłaby rękawice:

“Właśnie oglądałam ranking wagi muszej z Laurą Sanko i patrzyłyśmy kto jest za Katlyn Chookagain i Jessicą Eye. Tam są: Joanne Calderwood, Jennifer Maia i Roxanne Modafferi. Te trzy zawodniczki, jak myślę są mocnymi rywalkami i mają bardzo dobre umiejętności. Każda z nich prezentuje inny styl walki. Chciałabym zmierzyć się z każdą z nich.”

Joanne Calderwood wygrała trzy z ostatnich czterech walk, jedyną porażkę ponosząc w walce z Chookagian, z którą przegrała decyzją. Modafferi wygrała dwie z trzech ostatnich walk przegrywając z Jennifer Maią, a wspomniana Maia także wygrała dwie z trzech ostatnich występów, przegrywając z Chookagiann