MMA PLCiekawostkiValentina Shevchenko o walce z Halle Berry na planie filmowym: Chciała, żebym uderzała ją mocniej

Valentina Shevchenko o walce z Halle Berry na planie filmowym: Chciała, żebym uderzała ją mocniej

Mistrzyni wagi muszej UFC dywizji kobiet Valentina Shevchenko wypowiedziała się o walce z popularną aktorką Halle Berry na planie filmowym.

Valentina Shevchenko o walce z Halle Berry

Mistrzyni UFC wystąpiła w filmie, który Halle Berry reżyseruje – “Bruised”. Tam zawodniczka MMA występuje jako mistrzyni organizacji Invicta FC. Shevchenko jest finałową przeciwniczką Berry w tym filmie.

Valentina Shevchenko o walce z Halle Berry na planie filmowym: Chciała, żebym uderzała ją mocniej

W rozmowie z MMAfighting.com, Shevchenko propsowała aktorkę za to, że ta wymuszała na niej większą realność w walce:

“Jej pomysł na walki był taki, żeby pokazać je w jak najbardziej prawdziwy sposób. To miała być prawdziwa walka. Tak realna, jak to tylko możliwe. Czasami na treningach mówiła: Valentina, musisz uderzyć mnie mocniej. Odpowiadała: Halle, ale nie jestem tego pewna, to ona nalegała: Musisz to zrobić, ja muszę poczuć tę walkę. Starałam się więc zrobić co w mojej mocy.”

Walka na planie filmowym Bruised była pierwszą walką Shevchenko od czasu starcia z Lauren Murphy na UFC 266, która zakończyła się wygraną Peruwianki przez TKO w czwartej rundzie.

Zobacz także:

Marcin Różalski ponownie chwali Don Kasjo: Kasjusz ma rację w wielu rzeczach! Zaskoczeni?

Marcin “Różal” Różalski to bardzo dobrze nam znana persona. Były mistrz KSW, zasłynął z nie przebierania w słowach i ciętego języka. Jeśli coś mu się nie podoba, to otwarcie krytykuje. Często wdawał się w konfrontację liryczne z dziennikarzami, czy innymi zawodnikami. Tym razem w wywiadzie dla myMMA.pl wypowiedział się o “Don Kasjo”, ale w przychylnej tonacji. Pochwalił niektóre zachowania Kasjusza.

Mistrz KSW Sebastian Przybysz zdradził z kim chciałby teraz walczyć: Zgadzam się na taki pojedynek

Mistrz wagi koguciej KSW Sebastian Przybysz zdradził w rozmowie z polsatsport.pl z kim chciałby teraz walczyć w obronie swojego tytułu mistrzowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis