MMA PLCiekawostkiValentina Shevchenko nie zgadza się z Khabibem: Bez ring girls to nie byłby ten sam sport!

Valentina Shevchenko nie zgadza się z Khabibem: Bez ring girls to nie byłby ten sam sport!

Mistrzyni wagi muszej UFC Valentina Shevchenko nie zgadza się z Khabibem Nurmagomedovowem, który jest przeciwnikiem obecności ring girls na galach mieszanych sztuk walki.

Były mistrz wagi lekkiej i uznawany przez wielu za najlepszego zawodnika MMA w historii Rosjanin uważa, że ring girls, które chodzą wokół oktagonu i klatki na galach sportów walki powodują zgorszenie w niektórych widzach.

Valentina Shevchenko nie zgadza się z Khabibem: Bez ring girls to nie byłby ten sam sport!

Inne zdanie prezentuje Valentina Shevchenko, która uważa, że bez ring girls, MMA nie byłoby tym samym sportem:

“Ring girls były od początku UFC, były od początku sportów walki. Nie można powiedzieć, że nie należą do sportów walki. Są ich częścią. Bez ring girls to nie byłby ten sam sport i poniekąd żaden wojownik nie byłby w tym samym miejscu, co teraz. Ring girls są częścią gal, są drobnymi szczegółami, które wypełniają gale. Nie ma więc dyskusji – ring girls są częścią naszego sportu.” – powiedziała Shevchenko w rozmowie z Davidem Lynchem.

A Wy zgadzacie się bardziej ze Shevchenko czy z Nurmagomedovowem?

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.