MMA PLBellatorVadim Nemkov wyżej w rankingu niż Jan Błachowicz według zagranicznego portalu!

Vadim Nemkov wyżej w rankingu niż Jan Błachowicz według zagranicznego portalu!

Foto: MMAtion
Foto: MMAtion

To jest duża niespodzianka! Vadim Nemkov (13-2) w rankingu zagranicznego portalu jest wyżej niż nasz reprezentant Jan Błachowicz (26-8). Przypomnijmy, że ”Cieszyński Książę” już dwudziestego szóstego września stanie przed szansą zdobycia pasa UFC w kategorii półciężkiej.

Rosjanin podczas ostatniej gali Bellator 244 sprawił niespodziankę. 28-latek został nowym mistrzem w organizacji Bellator, ale co ważne w jakim stylu! Podopieczny Fedora Emelianenki w drugiej rundzie znokautował faworyzowanego weterana UFC – Ryana Badera.

Vadim Nemkov wyżej w rankingu od Błachowicza!

Vadim Nemkov (13-2) zajmuje drugą pozycję w rankingu zagranicznego portalu fightmatrix.com. Co ciekawe na trzecim miejscu znajduje się nasz reprezentant Jan Błachowicz (26-8), który podczas UFC 253 stanie przed wielką szansą.

Podopieczny Roberta Jocza w Abu Dhabi zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-1), a w stawce będzie pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Przypomnijmy, że Amerykanin w ostatnim pojedynku sprawił wielkie problemy dla niekwestionowanego mistrza jakim bez wątpienia jest ”Bones”.

ranking

Jan Błachowicz (26-8) może aktualnie pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. Podopieczny Roberta Jocza rozpoczął od kapitalnego występu w Las Vegas. W drugiej rundzie ciężko znokautował byłego mistrza wagi średniej – Luke Rockholda. Cztery miesiące później w main evencie wydarzenia w Sao Paulo – nasz reprezentant niejednogłośną decyzją sędziów pokonał legendarnego Ronaldo Souzę. W ostatniej walce Błachowicz udanie się zrewanżował. W Rio Rancho potrzebował trzech minut i ośmiu sekund, aby znokautować Coreya Andersona.

Zobacz także:

Marcin Najman nie wyklucza innej opcji! Zaskoczeni?

Marcin Najman wraca do klatki już w sobotę. Najman nie wyklucza walki z.. Sami zobaczcie

Piękne zachowanie! Gamrot zostanie w KSW czy przejdzie do UFC?

Mateusz Gamrot w sobotę stoczył swoją ostatnią walkę w kontrakcie KSW. Piękne zachowanie jednego z właścicieli organizacji