MMA PLBoksUznany pięściarz po gali High League 4: Pierwszy raz odpaliłem, raczej nikt tam nie potrafi walczyć!

Uznany pięściarz po gali High League 4: Pierwszy raz odpaliłem, raczej nikt tam nie potrafi walczyć!

Nasz uznany pięściarz Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO) zabrał głos po sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Striczu” wyjawił, że oglądał freakową galę ze względu na starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim.

Sulęcki

Polak miał stanąć przed szansą walki o pas mistrza wagi średniej WBC. Do pojedynku z niepokonanym Jermallem Charlo (32-0, 22 KO) miało dojść osiemnastego czerwca. Amerykanin wycofał się z walki ze względu na kontuzje pleców. 

Sulęcki w swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Demetrius Andrade, Daniel Jacobs czy Gabriel Rosado. Ostatnie starcie Maćka miało miejsce w grudniu poprzedniego roku, gdy po ośmiu rundach wypunktował Fouada El Massoudi.

Sulęcki zabiera głos!

Maciej Sulęcki na twitterze wypowiedział się o gali High League 4.

Michał się załamał… nie dziwota

Ferrari by pośmigał nigdy nie jeździłem  a tak serio to wczoraj pierwszy raz odpaliłem HG ze względu na walkę @szpilka_artur i raczej nikt kto tam występuje nie potrafi walczyć więc wynik może być jeden. Nie wiem kto to ten Ferrari nawet i skąd się wziął pomysł walki z KŁ (chodzi o Kamila Łaszczyka)

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis