MMA PLBoksUznany pięściarz ostro o Ferrarim: Kolejny kretyn!

Uznany pięściarz ostro o Ferrarim: Kolejny kretyn!

Amadeusz Roślik szykuje się do następnego pojedynku. Podopieczny Mirosława Oknińskiego stoczy pierwszą walkę poza FAME MMA. Popularny ”Ferrari” siedemnastego września na High League 4 zmierzy się z Pawłem Bombą. W Gliwicach jest do wyjaśnienia mocny konflikt. Na ostatnie słowa Amadeusza postanowił zareagować uznany pięściarz – Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO).

Ferrari

”Szczurek” w tym roku stoczył dwie walki. Kamil w Koninie po 10-rundach wypunktował Ismaila Galiatano, a w drugiej rundzie zdemolował Kevina Leonela Acevedo z Argentyny. Miejmy nadzieje, że Łaszczyk doczeka się i już niebawem dostanie duży pojedynek.

Kamil zareagował na ostatnie słowa ”Ferrariego” w materiale High League. Oto one:

Ja nazywam się Amadeusz ”Ferrari”. 17 września spiorę Bombę. Ogólnie słynę z tego, że jestem jednym z największych celebrytów w tym kraju. Na razie jestem oczywiście gwiazdą międzynarodową, już niedługo międzygalaktyczną. Oczywiście, jeśli nauka pójdzie do przodu i będziemy podróżować po innych planetach. Głęboko w to wierzę. Wydaje mi się, że po śmierci zostanę legendą.

Pięściarz komentuje!

Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) postanowił zareagować! Uznany pięściarz odniósł się do ostatnich słów Amadeusza ”Ferrari” Roślika.

Kolejny kretyn, gwiazda międzynarodowa haha

Zobacz także:

Piękne zachowanie ”El Testosterona”! Marcin Najman wyciągnął mężczyznę z płonącego budynku! Widzieliście?

Takie zachowania się chwali i podziwia. Marcin Najman w nocy przejeżdżał przez Wieluń, gdzie zauważył pożar w jednym z budynków. ”El Testosteron” postanowił zareagować!

Transmisja UFC 279: Chimaev vs Diaz na Polsat Sport bez… walki wieczoru! Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę 10 września w Las Vegas odbędzie się gala UFC 279: Chimaev vs Diaz. Transmisja tego wydarzenia dostępna będzie na kanale Polsat Sport, który w Polsce jako jedyny ma prawo do pokazywania wydarzeń amerykańskiego giganta. Jednak w przypadku tego konkretnego wydarzenia, kibice nie obejrzą walki wieczoru!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis