MMA PLKSWUtytułowany uderzacz trafi do KSW? Chce wejść przez KSW do UFC!

Utytułowany uderzacz trafi do KSW? Chce wejść przez KSW do UFC!

To byłoby naprawdę świetne wzmocnienie! Utytułowany Sergej Maslobojev w rozmowie z portalem fightsport.pl przyznał, że poprzez KSW chciałby trafić do największej organizacji na świecie. 35-latek póki co skupia się na bardzo ważnym pojedynku w Glory.

Maslobojev

Sergej dwudziestego sierpnia w Niemczech, a dokładnie w Dusseldorfie zawalczy o pas organizacji Glory. Jego przeciwnikiem będzie Luis Tavares (65-8, 23 KO). Litwin podkreśla, że po zdobyciu tytułu chciałby wrócić do rywalizacji w formule MMA, gdzie ma stoczonych siedemnaście pojedynków (z czego 11 zwyciężył).

Maslobojev jest utytułowanym kick-boxerem. W swojej barwnej karierze toczył pojedynki w Glory, One Champioship czy Kunlun Fight. Maslobojev poza walkami w K-1 i MMA może pochwalić się rekordem 17 zwycięstw i 4 porażek w zawodowym boksie. 

Maslobojev: Chciałbym pokazać całemu światu na ile jestem dobry! 

Sergej Maslobojev pojawił się w WCA Fight Team, gdzie trenuje z Janem Błachowiczem. Reprezentant Litwy w przeszłości pomagał w przygotowaniach Błachowicza.

Tak, wtedy też pomagałem przygotować się Jankowi do walki z Rakiciem. Wtedy on był w bardzo dobrej, fizycznej formie. Dzisiaj Jan przyjechał prosto z urlopu, a z kolei u mnie raz ja się szykuję do swojego pojedynku na Glory i akurat teraz idzie u mnie obniżka formy, siły, energii. A Jan jest akurat na wznoszącej. Jak byłem poprzednim razem było na odwrót. Przyjechałem na wzroście, pełen energii i sił, a on był w środku przygotowań i był w dołku. Różnica jest taka, że jak widzisz uderzanie, to nie zawsze zdążysz się uchylić. Dostajesz. Tak po prostu się czujesz. Z Janem jest mi zawsze miło popracować. Dodatkowo sprawa wygląda tak, że tutaj chłopaki nie są przywykli do pracy z kickboxerami na najwyższym poziomie i oni troszeczkę boją się uderzeń, nie zawsze je widzą. Z kolei Jan jest takim zawodnikiem, który przyjmuje uderzenie, przyjmuje wyzwanie. On się nie boi przyjąć uderzenia i z nim można popracować. Niektórzy przyjmują uderzenie i proszą o zmianę, ale ja zawsze pytam Jana czy pracujemy dalej i on mówi, że tak.          

Maslobojev został zapytany czy jego celem/marzeniem jest trafić do UFC. Litwin wspomniał też o organizacji KSW!

Dlaczego nie? Jeśli w tej chwili będzie u mnie wszystko w porządku, jeśli kontuzje mi nie przeszkodzą. Dlaczego nie? Jeśli dobrze zawalczę w Gloy, zdobędę tytuł, to przedłożę swoją ofertę w KSW. Jeśli dobrze pokaże się tutaj, to myślę, że będę miał szansę wystąpić w UFC. Dlatego, że w moim rekordzie jest bardzo dużo dobrych zawodników (…) Chciałbym pokazać całemu światu na ile ja jestem dobry. No i jak da Bóg, jeśli zdobędę tytuł, to mój kolejny krok będzie do MMA. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Jorge Masvidal ostro o walce Chimaev-Diaz: Będzie przytulał się do jego nóg i wąchać mu krocze! Zaskoczeni?

To jest mocna wypowiedź! Jorge Masvidal (35-16) w rozmowie z MMA Fighting został zapytany o starcie Nate’a Diaza z Khamzatem Chimaevem. Amerykanin wskazał ”Borza” jako faworyta, lecz widzi szansę na zwycięstwo Diaza. Masvidal podkreśla, że będzie tutaj dystans 5-rund, a Khamzat w ostatnim pojedynku nie wyglądał dobrze kondycyjnie.

Zawodniczka FAME MMA o walce z Laluną: Ja w dużych rękawicach, a ona małych! Rzymska klatka! Widzieliście?

Dojdzie do takiego zestawienia w przyszłości? Nie można tego wykluczyć! Anna Andrzejewska w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco została zapytana o potencjalne starcie z Kasią ”Laluną” Alexander. Jak widać Andrzejewska jest pewna siebie, bowiem przyznała, że może zawalczyć w dużych rękawicach, a ”Laluna” w małych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis