MMA PLGamrotUtytułowany Rener Gracie rozłożył na czynniki pierwsze kimurę Gamrota! [WIDEO]

Utytułowany Rener Gracie rozłożył na czynniki pierwsze kimurę Gamrota! [WIDEO]

Mateusz Gamrot (19-1) w swoim ostatnim pojedynku ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie. Skończenie ”Gamera” było najszybszą kimurą w historii organizacji. Teraz na czynniki pierwsze te zwycięstwo rozłożył utytułowany Rener Gracie.

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team w Las Vegas zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Czarny pas BJJ analizuje kimurę Gamrota!

To pięknie brzmi i wygląda. Utytułowany Rener Gracie postanowił rozłożyć na czynniki pierwsze kimurę w wykonaniu Mateusza Gamrorta (19-1). ”Gamer” w UFC stoczył już trzy walki i za każdym razem zgarniał bonus. W ostatnich dwóch walkach pokazał się z jakże efektownej strony.

Zobacz także:

Conor McGregor o Khabibie: Chce pożreć jego dzieci! Przesadził?

Conor McGregor (22-6) nie odpuszcza w mediach społecznościowych! Irlandczyk postanowił opublikować kolejny kontrowersyjny wpis. Bez zaskoczenie nawiązywał on do odwiecznego rywala – Khabiba Nurmagomedova (29-0).

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.