MMA PLGLORYUtytułowany kickbokser z ostrym przesłaniem: Zginiecie za kraj? Wojna to nie na instastories!

Utytułowany kickbokser z ostrym przesłaniem: Zginiecie za kraj? Wojna to nie na instastories!

Nie tylko politycy decydują się zabierać głos w sytuacji panującej na świecie. Wielu sportowców również odczuwa potrzebę komentarza w tej sprawie. Jednym z nich jest Paweł Jędrzejczyk, który nie gryzł się w język pisząc o niektórych obywatelach naszego kraju.

Jędrzejczyk o sytuacji w Polsce

Paweł Jędrzejczyk to jeden z najpopularniejszy kickbokserów w Polsce. Jako nieliczny 41-latek miał okazje reprezentować nasz kraj w największej organizacji na świecie, czyli Glory – w której stoczył dwa pojedynki. Wrocławianin ostatni raz był widziany w walce we wrześniu 2017 roku, kiedy na gali MFC 12 w Zielonej Górze został pierwszym w historii mistrzem tej federacji. Polak zdobył tytuł pokonując przez decyzję Surinamczyka, Guillermo Blocklanda. Warto dodać, że “Wergi” to wielokrotny mistrz świata organizacji WKN.

“Ciekawy jestem, czy zostawicie ciepłe ku***dołki?”

Kilka dni temu 41-letni sportowiec nie zawahał się skomentować zaistniałej sytuacji na naszym kontynencie. Jędrzejczyk zamieścił na swoim Facebook’u post, w którym podaje w wątpliwość patriotyzm niektórych Polaków.

Masowy wysyp patriotów walczących za nasz kraj w razie wojny. Ciekawy jestem czy jak stanie się to realne (oby nie), to zostawicie ciepłe k****dołki, Instagrama i w ciszy, bez relacji na żywo i rozgłosu, zginiecie za kraj? Wojna to nie na instastories… W sportowców z charakterem jestem w stanie uwierzyć, ale w przebierańców jakoś nie mogę.

Zobacz także:

Szpilka wściekły po walce Cieślaka: Jak można dawać tak klinczować, przecież ten był ciągle zesrany!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) był w Londynie i kibicował Michałowi Cieślakowi (21-2, 15 KO). Polak miał szansę zostać mistrzem świata w boksie. Cieślak przegrał jednogłośną decyzją sędziów z niepokonanym Lawrencem Okolie (18-0, 14 KO). To był brudny boks (w większości) w wykonaniu Brytyjczyka.

Jest oficjalny trailer MMA VIP 4! Gala odbędzie się już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się czwarta edycja MMA VIP. Dzisiaj na YouTubie organizacji pojawił się trailer. Przypomnijmy, że freakowa federacja borykała się z dużymi problemami. Była wielokrotna zmiana lokalizacji oraz terminu. 

Piękne zachowanie zawodnika KSW! Akop Szostak przekazuje dużą kwotę na pomoc Ukrainie!

Takie zachowanie się chwali! Akop Szostak (4-4) w mediach społecznościowych zdradził, że wpłacił dużą kwotę, aby pomóc Ukrainie. Reprezentant WCA Fight Team zachęca wszystkich swoich obserwatorów do pomocy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis