MMA PLBoksUsyk vs. Dubois: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Usyk vs. Dubois: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Usyk vs. Dubois: Gdzie oglądać? Doczekaliśmy się – wielkie święto boksu w Polsce! Ołeksandr Usyk stanie w bitewne tany z Danielem Duboisem. W kraju nad Wisłą nie było takiego wydarzenia od 12 lat. Drugi raz w historii naszego kraju, tytuł mistrza świata wagi ciężkiej znajdzie się w stawce. Galę będzie można oglądać na specjalnej platformie. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

Usyk vs. Dubois: Gdzie oglądać
Foto: Ołeksandr Usyk/ ANDREW COULDRIDGE / Reuters /Agencja FORUM

Usyk vs. Dubois wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Usyk vs. Dubois: Kiedy gala?

To zdecydowanie jedno z największych sportowych wydarzeń w tym roku. Walka w najbardziej elektryzującej kategorii wagowej. Ukrainiec z Symferopola stanie do obrony tytułów WBA, WBO, IBF i IBO wagi ciężkiej. Oczy całego świata są zwrócone na Wrocław!

Ołeksandr Usyk wraca do ringu, po ponad rocznej przerwie. W 2022 roku Ukrainiec pokonał Anthony’ego Joshuę niejednogłośną decyzją sędziów (115-113 Usyk), (116-112 Usyk), (115-113 Joshua) – AJ to największy skalp w karierze 36-latka.

Dla Usyka gala we Wrocławiu jest szczególna, bowiem całą karierę walczył na wyjeździe, co jest niespotykane w zawodym boksie. Choć pojedynek z wiadomych względów nie odbędzie się na Ukrainie, tak bez wątpienia cały stadion będzie kibicował Ołeksandrowi.

Andrzej Wasilewski poinformował, że sprzedano mniej więcej 40 tysięcy biletów, więc atmosfera na stadionie powinna zwalać z nóg. Jednym słowem – ogień!

Usyk vs. Dubois: Gdzie oglądać?

Rywalem niepokonanego Usyka będzie młody-gniewny Daniel Dubois. Brytyjczyk jest gremialnie skreślany przez bukmacherów i ekspertów, co nie jest żadnym zaskoczeniem. Mimo że nikt nie daje Danielowi większych szans na zwycięstwo, to na każdym kroku podkreśla się, że 25-latek dysponuję nokautującym ciosem, którym w każdej chwili może skończyć walkę. Według was kto wygra?

Usyk-Dubois: Data, miejsce, godzina

Gala Usyk vs. Dubois odbędzie się 26 sierpnia we Wrocławiu w Tarczyński Arena. Panowie powinni znaleźć się w ringu około godziny 23:00.

Usyk vs. Dubois: Transmisja w PPV

W ringu zobaczymy jeszcze m.in. Fiodora Czerkaszyna. Perspektywiczny młodzian zmierzy się z Anauelem Ngamissengue – olimpijczykiem z Rio de Janeiro. Czerkaszyn przygotowywał się pod Karpaczem z bohaterem walki wieczoru Ołeksandrem Usykiem. To wydarzenie trzeba zobaczyć! Z pewnością emocji nie zabraknie. Całą galę możecie obejrzeć na platformie MEGOGO, wystarczy kliknąć – [TUTAJ]. Dostęp w promocyjnej cenie kosztuje 14,99 zł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis