MMA PLJan BłachowiczUraz Błachowicza nie tak poważny. “Z moimi stopami wszystko ok”

Uraz Błachowicza nie tak poważny. “Z moimi stopami wszystko ok”

Foto: mmanews.pl
Foto: mmanews.pl

Z soboty na niedzielę Jan Błachowicz (25-8) odniósł kolejne zwycięstwo w klatce UFC, pokonując Ronaldo Souzę (26-8, 1NC). Wydawało się, że Polak okupił wygraną poważną kontuzją stopy. Okazuje się, że uraz nie jest jednak aż tak poważny.

“Cieszyński Książę” jest dzień po ważnej wygranej w karierze. Mimo sporych problemów i mało widowiskowej walce polski zawodnik pokonał słynnego “Jacare”, dzięki czemu wciąż potwierdza on swoje aspiracje do walki o pas w kategorii półciężkiej. Być może Błachowicza dzieli od spełnienia marzeń jeden pojedynek.

Zobacz także: UFC Sao Paulo: Jan Błachowicz wygrywa z „Jacare” niejednogłośną decyzją [WIDEO]

Podczas starcia realizatorzy wskazali, że 36-latek nabawił się źle wyglądającej kontuzji stopy. Taki obrót sytuacji nie przeszkadzał jednak Polakowi w dalszej walce, a nawet wyprowadzaniu kopnięć uszkodzoną nogą. Mimo wszystko wydawało się, iż uraz na dłużej wykluczy Janka z dalszych walk.

Jak poinformował sam zawodnik, kontuzja nie jest wcale poważna. Błachowicz udowodnił to na swoim Instagamie, publikując materiał wideo obrazujący jego stan zdrowia. Ponadto były mistrz KSW zapewnił, że z jego stopą wszystko w porządku.