MMA PLCiekawostkiUniq Fight Club wspomina Mateusza Łazowskiego: Takiego Cię zapamiętamy, Mati

Uniq Fight Club wspomina Mateusza Łazowskiego: Takiego Cię zapamiętamy, Mati

Wczoraj polskie MMA obiegła tragiczna informacja o śmierci zawodnika mieszanych sztuk walki i trenera w Uniq Fight Club – Mateusza Łazowskiego.

Łazowski zginął 13 listopada 2021 roku w Tatrach, gdzie budował bazę tlenową i przygotowywał organizm do wysiłku na macie w trakcie przygotowań do kolejnej walki.

Uniq Fight Club wspomina Mateusza Łazowskiego: Takiego Cię zapamiętamy, Mati

Polskie MMA od wczoraj pozostaje w żałobie, a klub, w którym Mateusz Łazowski ćwiczył i trenował innych – Uniq Fight Club w taki sposób wspomina zawodnika i trenera, który był niezwykle otwarty na współpracę z najmłodszymi:

Mateusz Łazowski w MMA posiadał rekord 3-3. Swoje ostatnie walki stoczył w organizacjach Babilon MMA i ACA, wcześniej walczył też na FEN-ie. W ostatnich pojedynkach wygrywał z Przemysławem Dzwoniarkiem i Marcinem Kalatą. Ostatnią walkę w klatce stoczył 11 września 2021 roku na gali Babilon MMA 24, gdzie przegrał decyzją sędziów z Patrykiem Dubielą.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 55 – wyniki

Organizacja UFC wraca do Las Vegas. Tu w walce wieczoru Max Holloway podejmie Yaira Rodrigueza.

Bellator 271 – wyniki i najlepsze akcje. Cris Cyborg zdemolowała kolejną rywalkę [WIDEO]

Za nami gala Bellator 271, która odbyła się na Florydzie. Zgodnie z oczekiwaniami pas kategorii piórkowej nie zmienił właścicielki.

Babilon MMA 26: Piotr Wawrzyniak wypunktował Tymoteusza Łopaczyka po mocnej walce

Walka wieczoru gali w Ożarowie Mazowieckim była świetnym widowiskiem. Piotr Wawrzyniak (9-5) pokonał Tymoteusza Łopaczyka (8-3) jednogłośną decyzją.