MMA PLKSW“Underdog” w reżyserii Macieja Kawulskiego już w poniedziałek w otwartym Polsacie

“Underdog” w reżyserii Macieja Kawulskiego już w poniedziałek w otwartym Polsacie

Debiut reżyserski współwłaściciela Federacji KSW Macieja Kawulskiego – “Underdog” będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie! Transmisja filmu, w którym wystąpił m.in. Eryk Lubos i Mamed Khalidov już w poniedziałek 2 grudnia o godz. 20:00.

“Underdog” zebrał pochlebne recenzje i stał się hitem wśród młodych ludzi, którzy w ogromnej liczbie udawali się do kina, by obejrzeć historię “Kosy”.

NASZA RECENZJA FILMU „UNDERDOG”

„Underdog” – zwiastun:

Co ciekawe, do wspólnego oglądania filmu zaprosił kibiców sam Maciej Kawulski, który zachęcił fanów do wyrażania opinii na temat spotkania z nim oraz z Erykiem Lubosem i wspólnego obejrzenia “Underdoga”:

“Poznaliśmy się z tym panem na zdjęciach do mojego debiutu reżyserskiego ( UNDERDOG ), który w ten poniedziałek będzie miał premierę telewizyjną na antenie Polsat o 20:00 ✌️ Gdyby nie jego klasa i wiara w moją osobę z pewnością zabiłbym na planie kilka osób a kilka innych wysłał na zasłużoną emeryturę. Dziś chyba powinienem oficjalnie podziękować w imieniu branży filmowej a właściwie to branża jest coś winna tobie Eryk. Co powiecie na wspólne oglądanie w poniedziałek ? Ja , Eryk Lubos i wy . Ktoś ma na myśli jakieś fajne miejsce ? 🙏”

Poznaliśmy się z tym panem na zdjęciach do mojego debiutu reżyserskiego ( UNDERDOG ), który w ten poniedziałek będzie…

Opublikowany przez Maciej Kawulski Sobota, 30 listopada 2019