MMA PLPopekUliczny raper wyzywa Popka na pojedynek. “Zwykły chłopak rozpier**** takiego rozje**** jak ty!”

Uliczny raper wyzywa Popka na pojedynek. “Zwykły chłopak rozpier**** takiego rozje**** jak ty!”

Polski świat hip-hopu od jakiegoś czasu elektryzuje konflikt Popka oraz Pomidora z ulicznym raperem Małolat K2. Panowie sprzeczają się o prawdę, chodzi tu o akta zatrzymań i zeznania. Oskarżany odpowiedział stanowczym oświadczeniem i wyzwał Popka do walki.

Kilkanaście lat temu Popek i Pomidor mieli problemy z prawem, przez co przez bardzo długi czas ukrywali się poza Polską. Dawni reprezentanci legendarnego składu “Firma” poszli jednak na zgodę z prokuratorem i dobrowolnie poddali się karze.

Obaj twierdzą, że przyczyną pogoni za nimi były zeznania Małolata K2. Jednak od niego wyciekły do sieci dokumenty, w których szczegółowo opisane są przestępstwa byłych członków “Firmy”. Małolat K2 uważa, że to Popek „sprzedał” Pomidora, ponieważ chciał jak najszybciej wrócić do ojczyzny.

Całe oświadczenie, w którym Małolat K2 porusza wiele kwestii zostało opublikowane na YouTube. Podczas niego pokazane są urywki walk Popka w KSW, w których musiał uznawać wyższość rywali (Mariusza Pudzianowskiego, Tomasza Oświecińskiego i Erko Juna). To jednak nie koniec…

Małolat K2 powiedział, że najchętniej chciałby sobie wszystko wyjaśnić na gali MMA. Od razu wykluczył sprawy związane ze sławą i powiedział, że swoją gażę oddałby na dom dziecka.

“Wiesz co jest moim największym marzeniem? Przez tę całą aferę ty stałeś się marzeniem. Chciałbym z tobą zawalczyć na gali. Nie chodzi mi tutaj o jakiś fejm i pieniążki. Swoją wypłatę oddam na dom dziecka, w którym się wychowałem. Chodzi o to, żeby pokazać całej Polsce, jak przeciętny chłopak wychowany na zasadach rozpier**** takiego rozje**** jak ty”

Na końcu dodał:

“Chyba, że chcesz załatwić to tak, jak za dawnych czasów. Przyjeżdżaj na rejon”

Kim jest Małolat K2?

Małolat K2 to raper prezentujący uliczny nurt. Najpopularniejsze numery powstały wraz z raperką Eve K2, a jeden z nich można usłyszeć poniżej: